ČHS hledá kolegyni nebo kolegu pro oblast média, propagace, PR

02. 07. 2020 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz hledá posilu do svého týmu - kolegyni nebo kolegu pro oblast médií, propagace a PR.

Co zájemce o toto místo čeká?

Práce především v oblasti propagace a PR, podpora image ČHS, psaní článků na web a na sociání sítě, odpovědnost za mediaplán apod.

Co by měl zájemce mít?

Orientaci v lezeckém světě (ideálně aktivní lezec), schopnost dobře psát a perfektně ovládat českou gramatiku, zkušenosti v oblasti sociálních sítí a propagace a určitě pozitivní naladění a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Nabízíme kreativní a různorodou práci, možnost práce na zkrácený nebo i plný úvazek, flexibilní pracovní dobu a částečnou možnost práce z domova, přátelské pracovní prostředí a příležitost podílet se na rozvoji horolezectví v ČR.

Podrobnosti najdete zde - Inzerát PR média

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete prosím do 19.7. životopis, motivační dopis, a případně ukázku své tvorby na adresu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys

Těšíme se na vaše nabídky.

B. Valentová, sekretariát ČHS