Cestovní pojištění UNIQA pro členy ČHS na rok 2015

25. 11. 2014 | Rubrika: O ČHS

Členové ČHS si budou moci i na rok 2015 zakoupit cestovní pojištění Pojišťovny UNIQA a.s., které zahrnuje pojištění léčebných výloh a asistenční služby včetně záchranných či pátracích prací (horská služba, vrtulník).

Pojištění se vztahuje na horolezectví, vysokohorskou turistiku, vodní sporty, jízdu na horském kole apod., a není omezeno teritoriálně ani nadmořskou výškou.

Tarify pojištění, možnosti připojištění i ceny zůstávají stejné jako v loňském roce. Nabízíme tarif Standard a Nadstandard a možnost vyššího pojištění záchranných prací a připojištění pro delší pobyt v zahraničí. Podrobné informace naleznete na stránce Cestovní pojištění.

K objednání pojištění můžete využít webový formulář, který naleznete na stránce Pojištění.

B. Valentová, sekretariát