Banff Mountain Film Festival - World Tour

07. 06. 2005 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Banff Mountain Film Festival - World Tour

Letos již potřetí zavítá tato přehlídka nejlepších horských filmů i do České republiky a to přímo do brány Českého ráje - do Jičína. Potřetí bude i Český horolezecký svaz partnerem této akce. Ve dnech 10. a 11. června proběhne v místním biografu Český ráj projekce rozdělená do dvou promítacích večerů. Vždy o sedmé hodině večerní vás přivítá moderátor Václav Žmolík a uvede blok filmů, který bude zpestřen losováním hodnotných cen od outdoorových sponzorů. S festivalem bude spojena celá řada doprovodných akcí ať už přímo v Jičíně nebo v blízkých Prachovských skalách. Jako překvapení si organizátoři přichystali besedu s aktéry právě skončené expedice Himalaya 8000 na Mt. Everest. Veškeré informace o Banff Mountain Film Festivalu - World Tour v Jičíně jakožto i rezervaci vstupenek nejdete na www.lkp.cz.

Takže se na vás těšíme a vy se těšte na skvělé filmy, jaké jste na širokém plátně se zvukem dolby stereo a českými titulky ještě neviděli.

Organizátoři z Lezeckého kroužku Prachov

| Komentáře(0)