Aktualizované stanovisko výkonného výboru k nominaci na MS

17. 08. 2009 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Aktualizované stanovisko výkonného výboru ČHS k nominaci na MS 2009 v Číně

Na základě nově získaných informací od předchozího předsedy Komise soutěžního lezení dospělých Jindřicha Pražáka týkajících se nominace Lucie Hrozové na Mistrovství světa 2009 v Číně byla celá záležitost znovu diskutována a výkonný výbor poté v korespondenčním hlasování rozhodl, že Lucii Hrozové bude proplaceno cestovné a ubytování na MS v Číně v plné výši stejně jako ostatním reprezentantům.

Výkonný výbor se omlouvá Lucii Hrozové a Liborovi Hrozovi st. za veškeré problémy, které byly způsobeny nedostatečně stanovenými nominačními pravidly ČHS, neočekávanou změnou ve vedení Komise soutěžního lezení dospělých a následným věcně nesprávným rozhodnutím výkonného výboru.

Výkonný výbor zároveň děkuje Liborovi Hrozovi st. za vstřícný krok, že nebude dále otevírat problematiku termínových kolizí v souvislosti s nominacemi a proplácením závodů SP na rychlost v roce 2009. Obě strany se dohodly, že tímto považují celou záležitost za uzavřenou a nebudou se k ní dále vyjadřovat.

Výkonný výbor se tímto omlouvá lezecké veřejnosti, že byla prostřednictvím mediálních diskusí vtažena do této kauzy a doufá, že neztratil její důvěru.

Za výkonný výbor ČHS

Petr Resch, místopředseda VV