Příprava finálového závodu Mladí horalové

12. 07. 2019 | Rubrika: Alpinismus, Oddíly a mládež

Minulý měsíc proběhlo ve výcvikovém středisku Pastviny setkání zástupců Komise mládeže ČHS a zástupců HK Lanškroun v čele s Jirkou Černohousem.

Na programu bylo seznámení zástupců ČHS s definitivní trasou finálového závodu Mladí horalové pro rok 2019.
mladi_horalove_finish

Zástupci z pořádajícího oddílu upřesnili rozmístění jednotlivých stanovišť na trase. Na Studenských skalách, kde budou mladí závodníci lézt a slaňovat, byly po vzájemné dohodě zvoleny soutěžní lezecké cesty.

studenské skály

foto skála   fotoles,uprava   fotolezec

Byly také upřesněny podmínky pro letošní bonusovou disciplínu - jízdu na kánoi (starší závodníci)/raftu (mladší závodníci).

V průběhu obhlídky závodní trasy byly také diskutovány drobné úpravy pravidel finálového závodu Mladí horalové.

Konkrétní pravidla budou uvedena na webu těsně před závodem, případně je pořadatel sdělí soutěžním oddílům přímo na místě.

Přípravy celorepublikového finále jsou v plném proudu a vše nasvědčuje tomu, že se máme opravdu na co těšit!

Uvidíme se v sobotu 21. 9. na startu!

Komise mládeže ČHS