Mezinárodní lezecké setkání v Yosemitech 2012 - pozvánka

16. 05. 2012 | Rubrika: Skály a bouldering, Alpinismus

American Alpine Club Seeks pořádá další International Climbers' Meet v Yosemitech. Akce se bude konat 8. - 13. října 2012 a jako každoročně jsou na ni zváni i lezci z České republiky.

Podmínky účasti: Vzhledem k charakteru lezení v Yosemitech jsou podmínkou účasti zkušenosti se zakádáním jištění, s vícedélkovým lezením, nejméně dvouletá zkušenost s technickým lezením a schopnost lézt na žule cesty obtížnosti 5-8.

Poplatek činí $450 USD na osobu a zahrnuje: Transport letiště Fresno - Yopsemite Valley, pobyt v Yellow Pines kempu, stravování, 5 a půl dne lezení v Yosemitech atd.

Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte přihlášku a pošlete ji nejpozději do 10. června e-mailem na adresu ckotchek@americanalpineclub.org. E-mail pošlete v kopii i na sekretariát ČHS!

Potvrzení účasti obdržíte do 15.6., platbu je nutno provést do 30.6.

ICM-Application-Form- UIAA 2012.docx

Podrobnější informace jsou zde:  http://www.americanalpineclub.org/p/internationalclimbersmeet. V případě dotazů kontaktujte Carol Kotchek z UIAA - ckotchek@americanalpineclub.org.

B. Valentová, tajemnice

Fotografie z ICM 2011, autor Alexandre Buisse.