Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Kalendář závodů ČR 2022

V kalendáři závodů jsou uvedeny závody ČR, jejichž organizátorem je ČHS.

V kalendáři také najdete informace o akademických mistrovstvích. 

  bouldering obtížnost rychlost
pohár ranking pohár ranking pohár ranking
muži 24. 9. 2022 24. 9. 2022 6. 11. 2022 6. 11. 2022 9. 10. 2022 9. 10. 2022
ženy 24. 9. 2022 24. 9. 2022 6. 11. 2022 6. 11. 2022 9. 10. 2022 9. 10. 2022
  bouldering obtížnost rychlost
mládež U14 2, liga mládež U14 2. liga mládež, U14
chlapci 24. 9. 2022 25. 9. 2022 23 10. 2022 6. 11. 2022 22.10. 2022 26. 11. 2022 9. 10. 2022
dívky 24. 9. 2022 25. 9. 2022 23.10. 2022 6. 11. 2022 22. 10. 2022 26 11. 2022 9. 10. 2022

 

           

Aktuální kalendář závodů ČHS 2022 

Kalendáře od roku 2010 jsou na stránce Přehled závodů archiv

 

 

POZNÁMKY a ZMĚNY v KALENDÁŘI

- Nově, od sezóny 2022, předběžné registrace u závodů 1. a 2. ligy končí zpravidla v úterý 8.00 před závodem. Dodatečná registrace v den závodu není možná.

Podmínky registrace u závodů 3. ligy si stanovuje pořadatel.

Podrobnější informace naleznete v Pravidlech a Prováděcích předpisech.

 

 

Vysvětlivky - kalendář závodů

Probíhající a budoucí závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
10. 12. 22

Beroun

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U10, U12, U14, U16

Oblast Čechy, Oblast Morava a Slezsko

Propozice

předregistrace

HR: Kateřina Čechová

Hlavní stavěč: Petr Resch

Přidat o
11. 12. 22

Beroun

Závod 3.ligy ČHS

Pro kategorie U10 - U16

Propozice

předregistrace (kategorie U10 - U16)

HR: Petr Resch

Hlavní stavěč: Petr Resch

Přidat o
11. 12. 22

Beroun

Závod 3.ligy ČHS - dospělí

Propozice viz závod mládeže. Kategorie U16+ == dospělí

předregistrace

HR: Petr Resch

Hlavní stavěč: Petr Resch

Přidat o
7. 1. 23

Beroun

Závod 3. ligy ČHS

Přidat o
28. 1. 23

Boulder Point Liberec

Závod 3.ligy ČHS

Pro kategorie U8 - U16

Propozice

HR: Ondra Záhora

Hlavní stavěč: Vojta Trojan

Přidat b
29. 1. 23

Jungle Sport Park Pardubice

Závod 3.ligy ČHS

pro ktegorie ženy, muži

HR: Honza Zozulák

Hlavní stavěč: Jenda Šolc

Přidat b
4. 3. 23

Boulder Point Liberec

Závod 3.ligy ČHS

Pro kategorie U8 - U16

Propozice

HR: Ondra Záhora

Hlavní stavěč: Vojta Trojan

Přidat b

Proběhlé závody

Typ soutěže
Disciplína
Seriál závodů
Termín Místo Závod Propozice Výsledky Disc. Stav
4. 12. 22

Pohodička Slaný

Závod 3.ligy

Pro kategorie  U16 až dospělí

Propozice

Předregistrace

HR: Jiří Žák

Hlavní stavěč: Richard Pařil, František Danda

Výsledky ženy

Výsledky muži

Přidat
b
3. 12. 22

Tendon blok Ostrava

Závod 3. ligy

pro kategorii U8-U18

Propozice

Plakát

předregistrace

HR: Martina Kobelová

Hlavní stavěč: Petr Piechowicz, pomocný stavěč Adam Adamovský

chlapci

dívky

Přidat
b
3. 12. 22

Pohodička Slaný

Závod 3.ligy

Pro kategorie Kategorie U8 - U14

Propozice

Plakát

předregistrace

HR: Jiří Žák

Hlavní stavěč: Richard Pařil, František Danda

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 11. 22

Opava

Závod 3.ligy ČHS

pro kategorie U8 - U18

Propozice

předregistrace

HR: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Martin Horňák

chlapci

dívky

Přidat
o
26. 11. 22

Jungle sport park Praha

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16 - pozor změna - kategorie U16 nebude v závodě startovat

Plakát Jungle KID CONTEST

Propozice Jungle KID CONTEST

předregistrace

HR: Pavel Černý

Hlavní stavěč: Vilda Chejn

chlapci

dívky

Přidat
o
13. 11. 22

Sport Park Jungle Pardubice

Závod 3.ligy

pro kategorii U8 - U16

Propozice Jungle Kid Pohár 2022

předregistrace

plakát

HR: Jan Zozulák

Hlavní stavěč: Vilda Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
12. 11. 22

Praha - Ruzyně

Závod 3.ligy ČHS

Pro kategorie U8 - U16

Propozice

předregistrace

HR: Lucie Motalová

Hlavní stavěč: Václav Malina, Jiří Vojta

chlapci

dívky

Přidat
o
12. 11. 22

Hudy lezecká stěna Brno

Závod 3.ligy ČHS

pro kategorie U8,U10, U12, U14 a B

Propozice Olympijský formát Tokio 2021

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: Radek Lienerth

Dívky U8-16

Chlapci U8-16

Přidat
k
10. 11. 22

Lezecký klub Vertikon Zlín

Akademické MČR v lezení na obtížnost

web ČAUS

Propozice

Plakát

předregistrace

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: Lubomír Polišenský, Vilém Chejn

muži

ženy

Přidat
o
5. 11. 226. 11. 22

Praha - Big Wall

Mezinárodní Mistrovství ČR, Mistrovství ČR mládeže a 3. kolo ČP

ČP dospělí, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie U18, U20, dospělí)

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Jiří Čermák

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
22. 10. 22

Choceň

4. kolo Českého poháru U14

ČP U14

Propozice

předregistrace

HR: Jana Petřeková

TD: Michaela Palová

Hlavní stavěč: Denis Pail

chlapci

dívky

Přidat
o
22. 10. 2223. 10. 22

Oddílový boulder Kuřim

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16, U18 POZOR změna termínu - závod bude probíhat ve 2 dnech z kapacitních důvodů - viz. propozice

Propozice KuBrO Cup - Kuřim

předregistrace

HR: Veronika Šteflová

chlapci

dívky

Přidat
b
15. 10. 22

Hangár Brno

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16 změna: přidána kategorie U18

Propozice Hangár Cup 2022

Plakát Hangár Cup 2022

předregistrace

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: Štěpán Volf

chlapci

dívky

Přidat
b
9. 10. 22

Brno - HUDY

Mezinárodní Mistrovství ČR a Mistrovství ČR mládeže a U14

ČP dospělí, ČP U14, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie U18, U20, dospělí)

předregistrace (kategorie U10 - B(U16))

HR: Veronika Šteflová

TD: Hana Kroupová

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
8. 10. 22

Brno - HUDY

Mistrovství ČR U14 a 3. kolo ČP U14

ČP U14

Propozice

předregistrace

HR: Michaela Palová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Viktor Pařízek

chlapci

dívky

Přidat
o
25. 9. 22

Slaný

Mistrovství ČR a 4. kolo Českého poháru U14

ČP U14

propozice

předregistrace (kategorie U10 - U14)

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Denis Pail

chlapci

dívky

Přidat
b
24. 9. 22

Komec Brno

Pelzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16, U18

Propozice KuBrO Cup

předregistrace

HR: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Svatopluk Vaňous

chlapci

dívky

Přidat
o
23. 9. 2224. 9. 22

Slaný

Mezinárodní Mistrovství ČR, Mistrovství ČR mládeže a 4. kolo ČP

ČP dospělí, ČP mládež

propozice

předregistrace (kategorie U18, U20, dospělí)

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Hana Kroupová

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Denis Pail

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
17. 9. 22

Tendon Blok Ostrava

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16, U18 Pozor změna: závod se z technických důvodů ruší.

HR: Veronika Šteflová

Hlavní stavěč: Martin Chytil

Přidat o
11. 9. 22

Jeseník

Petzl závod 2. ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16, U18, U20

Plakát Jesenický Opičák

Propozice Jesenický Opičák

předregistrace

HR: Adéla Zapletalová

chlapci

dívky

Přidat
b
26. 8. 22

Teplice nad Metují, v rámci MHFF

3. kolo Českého poháru U14

pro kategorie: U10, U12, U14 a U16

propozice U10 až U16

předregistrace (kategorie U10 - U14)

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Jiří Čermák

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Jan Šolc

chlapci

dívky

Přidat
b
26. 8. 2227. 8. 22

Teplice nad Metují, v rámci MHFF

3. kolo Českého poháru

Kategorie U14 a U16 - pátek 26.8.2022,

Kategorie U18, U20 a dospělí - sobota 27.8.2022

propozice

předregistrace (kategorie U18, U20, dospělí)

HR: Jiří Čermák

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Jan Šolc

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
25. 6. 2226. 6. 22

Beroun

Mistrovství ČR U14 a 3. kolo ČP

POZOR, ZÁVOD JE ZRUŠEN!

ČP U14 bude mít jen 4 kola.

Přidat b
10. 6. 22

Brno

Akademické mistrovství ČR 2022 v boulderingu

Propozice

Organizátor: ČAUS

Plakát

HR: Jiří Čermák

Hlavní stavěč: David Kozel, Martin Stráník

Výsledky Muži a Ženy

Přidat
b
5. 6. 22

Brno

Závod 3. ligy ČHS

Pro kategorie : U8-U16

Propozice

předregistrace

chlapci

dívky

Přidat
o
5. 6. 22

Jungle Sport Park Pardubice

Petzl závod 2.ligy ČHS

pro kategorie: U8, U10, U12, U14, U16, U18

POZOR ZMĚNA - přidána kategorie U18

Plakát Jungle Pohár

Propozice Jungle Pohár

předregistrace

chlapci

dívky

Přidat
b
28. 5. 22

Zlín - Vertikon

2. kolo Českého poháru U14

ČP U14

Propozice

předregistrace

HR: Jana Petřeková

TD: Kateřina Růžičková Čechová

Hlavní stavěč: Viktor Pařízek

chlapci

dívky

Přidat
o
28. 5. 22

Praha Ruzyně

Závod 3.ligy ČHS

Pro kategorie U8 - U16

Propozice

předregistrace

HR: Lucie Motalová

Hlavní stavěč: Václav Malina, Jiří Vojta

chlapci

dívky

Přidat
b
22. 5. 22

Slaný

Závod 3. ligy ČHS

 -pro kategorie dospělí

Propozice

HR: Štefan Reblán

TD: Ríša Pařil

Přidat b
21. 5. 22

Slaný

Petzl závod 2. ligy ČHS

pro kategorie U8-U14

Plakát Pohodička Slaný

Propozice Pohodička Slaný

předregistrace

HR: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Jan Šolc, Anežka Radouchová

chlapci

dívky

Přidat
b
15. 5. 22

Brno

2. kolo Českého poháru

POZOR - ZMĚNA MÍSTA: závod se uskuteční v Brně na HUDY stěně !

ČP dospělí, ČP U14, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

předregistrace (kategorie B(U16), U10-U14)

HR: Kateřina Růžičková Čechová

TD: Adéla Zapletalová

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
14. 5. 22

Písek

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

ČP dospělí, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Veronika Šteflová

TD: Štefan Reblán

Hlavní stavěč: Martin Jech

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
7. 5. 22

Sezimovo Ústí

Závod 2. ligy ČHS

POZOR ZMĚNA! Předregistrace bude uzavřena 5.5.2022 v 20:00

Došlo ke změně časové osy startů 

Závod je určen pro kategorie: U8 - U20

Plakát

Propozice

POZOR ZMĚNA - Rozpis startů pro kategorie

předregistrace

Rozpis a mapa boulderu pro závod

HR: Adéla Zapletalová

Hlavní stavěč: Vilda Chejn

chlapci

dívky

Přidat
b
30. 4. 22

Brno - Hangar

Závod 3. ligy ČHS

Kategorie U8 - U14

Plakát

Propozice

předregistrace

HR: Hana Hřebenáková

Hlavní stavěč: Štěpán Stráník

chlapci

dívky

Přidat
b
23. 4. 22

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru U14

ČP U14

Propozice

předregistrace

HR: Štefan Reblán

TD: Michaela Pálová

Hlavní stavěč: Vilém Chejn

chlapci

dívky

Přidat
o
15. 4. 22

Brno - HUDY

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

POZOR ZMĚNA TERMÍNU - závod je posunut na PÁTEK 15.4. !!

ČP dospělí, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Jiří Čermák

TD: Lumír Návrat

Hlavní stavěč: Martin Jech

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
o
2. 4. 22

Praha - Holešovice

Závod 3. ligy ČHS

pro kategorie U8-U16,

více info na boulder.cz

Propozice

předregistrace

plakát

chlapci

dívky

Přidat
b
27. 3. 22

Slaný

Závod 3. ligy ČHS

 - pro kategore U8-14

Propozice

Plakát

chlapci

dívky

Přidat
b
26. 3. 22

Choceň

Závod 3. ligy ČHS

Orlický Monkey Cup

- pro kategorie U8-U20

- POZOR závod zrušen!

Přidat k
13. 3. 22

Praha Letňany - Jungle

2. kolo Českého poháru - 2. nominační

POZOR ZMĚNA! : pro kategorie dospělé a U18 a U20

ČP dospělí, ČP mládež

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

Propozice

Plakát

HR: Kateřina Růžičková Čechová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Michal Kalvas

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
12. 3. 22

Praha Letňany - Jungle

2. kolo Českého poháru U14

POZOR ZMĚNA! : pro kategorie U10 - U16

ČP U14

předregistrace (kategorie U10 - U14)

Propozice

Plakát

předregistrace (kategorie B(U16))

HR: Adéla Zapletalová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Michal Kalvas

chlapci

dívky

Přidat
b
5. 3. 22

Brno - HUDY

1. kolo Českého poháru - 1. nominační závod

ČP dospělí, ČP U14, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

předregistrace (kategorie B(U16), U10-U14)

HR: Veronika Šteflová

TD: Lumír Návrat

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
r
27. 2. 22

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru U14

POZOR - Změna časového harmonogramu,aktualizace v propozicích

ČP U14

Propozice

předregistrace - POZOR, předregistrace končí 22.2. v 8hod (u všech kategorií)

Plakát

HR: Hana Kroupová

TD: Zuzana Fischerová

Hlavní stavěč: Olin Klapal

chlapci

dívky

Přidat
b
26. 2. 22

Praha Letňany - Jungle

1. kolo Českého poháru - 1. nominační

POZOR - Změna časového harmonogramu,aktualizace v propozicích

ČP dospělí, ČP mládež

Propozice

předregistrace (kategorie dospělí, A(U18), J(U20))

předregistrace (kategorie B(U16)) - POZOR, předregistrace končí 22.2. v 8hod ( u všech kategorií)

Plakát

HR: Zuzana Fischerová

TD: Hana Kroupová

Hlavní stavěč: Olin Klapal

muži

ženy

chlapci

dívky

Přidat
b
5. 2. 22

Liberec

Závod 3. ligy ČHS

pro kategorie U6 - U14

ostatní

Propozice

Plakát

Výsledky U6-U14

Přidat
b
1. 2. 22

Brno - HUDY

Závod 3. ligy ČHS

Propozice

Předregistrace otevřená do 31.1. 2022, 22:00h

Výsledky U10, 12, 14 a B

Přidat
o
30. 1. 22

Pardubice - Jungle

Závod 3. ligy ČHS

Pro kategorie muži a ženy

POZOR, závod byl posunut na 30.1.2022

Propozice

Plakát

Výsledky ženy

Výsledky muži

Přidat
b
22. 1. 22

Sezimovo Ústí

Závod 3. ligy ČHS

pro kategorie U8-U16+

ostatní

Propozice

Plakát

Přidat b
15. 1. 22

Police nad Metují

Závod 3. ligy ČHS

Pro kategorie muži, ženy, junioři a juniorky

ostatní

Propozice

Plakát

muži

ženy

Přidat
o
Zavřít ×

Přidání výsledku

Závod —
název kategorie, které se výsledky týkají, např. muži