OVK Broumovsko hledá nové členy a spolupracovníky

10. 08. 2010 | Rubrika: Správa skalních oblastí | Komentáře (0)

Oblast Broumovska (Adršpašsko-Teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš, Křižák...) se již delší dobu potýká s nedostatkem dobrovolníků ochotných zapojit se do práce oblastní vrcholové komise a pomoci s výměnou jištění a dalšími pracemi při údržbě skal.

Tuto situaci je nutno změnit, a proto se na vás předseda Oblastní vrcholové komise Broumovsko Jiří Škop obrací s prosbou o  spolupráci. Jeho dopis s bližšími informacemi a kontakty je k dispozici zde: Broumovsko výzva ke spolupráci

Pokud máte zájem s údržbou skal na Broumovsku pomoci, kontaktujte prosím do 23.8. předsedu OVK Jiřího Škopa.  Schůzka potenciálních dobrovolníků se bude konat 28.8. od 11 hod. v pivnici hotelu Skalní město v Adršpachu.

Předem díky za pomoc

B. Valentová