Předseda komise sportovního lezení na skalách jmenoval reprezentační družstvo pro rok 2009

15. 01. 2009 | Rubrika: Skály a bouldering | Komentáře (0)

Komise sportovního lezení na skalách - reprezentace ČR

Pro rok 2009 ustanovil předseda komise tato reprezentační družstva (jedná se jak o lezce s lanem, tak o boulderisty):

Družstvo A:

(členové tohoto družstva jsou absolutní světovou špičkou v této disciplíně)

Tomáš Mrázek

Adam Ondra

Martin Stráník

Družstvo B:

(členové tohoto družstva jsou nejlepší čeští lezci)

Michaela Drlíková

Lucie Hrozová

Helena Lipenská

Kristýna Ondrová

Silvie Rajfová

Edita Vopatová

Filip Harna

Martin Spilka

Rostislav Štefánek

Náhradníci:

Jakub Hlaváček

Štěpán Stráník

Jiří Romanovský

Aleš Eichmeier

Pokud se mi podaří obhájit svou koncepci fungování komise a jejího finančního zajištění ze strany ČHS, měli by členové reprezentačního „áčka“ mít k dispozici finanční prostředky na realizaci individuálních zájezdů (návrh 20 tisíc korun). Všichni reprezentanti mají nárok na pojištění na cesty do zahraničí a mají možnost se zúčastnit společných soustředění. V případě, že se nezaplní místa na soustředění reprezentanty, dostanou možnost zúčastnit se náhradníci (v tomto případě jim taktéž bude hrazeno pojištění).

V roce 2009 plánujeme dvě soustředění. První bude zaměřené na vytrvalostní lezení s lanem. Proběhne ve skalních oblastech v okolí francouzského Monaca v termínu 21.-28.02. Druhé soustředění zaměřené na bouldering proběhne již druhým rokem tak, že se zúčastníme závodu Mello Blocco, který je počátkem května. Zároveň bude možné cestu využít k návštěvě švýcarských boulderových oblastí.

Petr Resch, předseda komise

| Komentáře(0)