Pozvánka na petrohradské PADání

22. 04. 2010 | Rubrika: Skály a bouldering | Komentáře (0)

Pozvánka na PADání

Již poosmé se sejdou všichni vyznavači malých i velkých kamenů v lesích v okolí Petrohradu. Tentokrát je místem určení pro „drásání prstů a ničení kotníků“ Mlýnský vrch, kde se boulderuje už od osmdesátých let minulého století. Letošní Petrohradské PADání zaštítil předseda ČHS Zdeněk Hrubý.
Start je v deset hodin v obci Ležky u Lubence
, prezentace je možná pouze na místě již od devíti hodin. Odtud se rovnou mohou boulderisté vypravit do lesa zkoušet své štěstí a síly na více než čtyř stech připravených směrech. Obtížnost je pro každého, začínáme od trojek a končíme na 8C, stejně tak charaktery uspokojí duši i tělo snad každého lezce. Existují také dvě dětské kategorie, takže ratolesti nezapomeňte doma.
Hlavní hvězdou bude jistě Adam Ondra, ale stejně jako v letech minulých se sem chystá smečka silných boulderistů z celé Evropy.
Závod je dvoudenní s ubytováním v autokempingu v nedaleké Jesenici (přesun možný i vlakem), na večer je připravena opět skvělá muzika, novinkou bude bohatá tombola pro každého účastníka s cenami za několik desítek tisíc.

Za petrohradské pořadatele zve Petr Resch

Pozvánka na petrohradské PADáníPozvánka na petrohradské PADání