Pozvánka na letní sraz horolezkyň RHM v Brianconu

08. 06. 2023 | Rubrika: Skály a bouldering, Alpinismus

Pro všechny horolezkyně, které mají chuť na pořádnou dámskou lezeckou jízdu, se chystá další ročník letního srazu spolku RHM (Randez-Vous Hautes Montagnes). Tentokrát v atraktivní oblasti v okolí Brianconu (FRA).

RHM 2022

Letošní  "Randez-Vous" horolezkyň se uskuteční v termínu 2. - 9. září ve Francii v lezecky vysoce atraktivní oblasti v okolí Brianconu. Horolezecký ráj, ve kterém si lze zalézt na horninách všech typů (žula, vápno, konglomerát) a vybrat si lezení všeho druhu a obtížnosti. Vysloveně horské túry lze podniknout na nedaleké čtyřtisícovky La Meje nebo La Barre des Ecrins v Dauphineských Alpách.

Sraz RHM se do této oblasti vrací znovu po 11 letech, tentokrát s ubytováním v kempu De l‘ île u vesnice Saint-Crépin, 20km jižně od Brianconu. Oblast je zajímavá i turisticky a na své si tam přijdou i cyklisté, vodáci či příznivci canoyingu.

Ubytování:
CAMPING de L‘ILE
Camping municipal de l’Île, Île Basse
05600 Saint-Crépin – France
++33 (0)4 9258 3024
Možnosti: osoba/noc stan nebo obytňák –7€, tourist tax 0,6€; nebo mobilhouse pro 4 až 6 osob (2 ložnice +pohovka) € 310.00, nutno zarezervovat včas na
meets@rhm-climbing.net

Všechny potřebné informace (jaké si sehnat průvodce apod.) jsou uvedeny na pozvánce (k dispozici v angličtině a němčině).

Zájemkyně (popř. zájemce) prosíme o vyplnění a zaslání registračního formuláře na meets@rhm-climbing.net a W-rzV-agc8m%C5c74ekm5_.

registrační formulář - angličtina

registrační formulář - němčina

Pokud bude některá lezkyně chtít přijet sama, bez lezecké partnerky/partnera a nebude chtít cestovat po vlastní ose, lze se domluvit na dopravě.

Alena Čepelková, koordinátorka pro ČR