Zprávička z prvního  závodu EYS v Imstu

23. 05. 2007 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Tento víkend se v rakouském Imstu uskutečnil první závod  dříve Evropského poháru mládeže, dnes European Youth Series. Další změnou je, že vítěz této série se stává i mistrem Evropy ( počítá se 5 ze 6 závodů ). A to hlavně z důvodu, že  ostatní kontinenty mají svá mistrovství.

Do Imstu odcestovalo 20 mladých lezců, do finále však postoupili pouze tři. Nejúspěšnější byla Silva Rajfová, která obsadila 2.místo v kategorii juniorek, Martin Stráník po malé, ale osudové chybce byl 4. v kategorii A, a Adam  Ondra po diskvalifikaci  (stoupnutí za čáru) skončil 10. v kategorii B.

Pořadí dalších startujících bez ohledu na kategorie:M.Pražan 17, L.Hrozová 19, F.Harna 20, M.Kuhn-Gaberová24,  J.Chvála 25,R.Kučera 28, M.Šifra 28,, A.Čermáková 28, E.Vopatová 28, T.Čermáková 30, O.Nevělík 31, T.Pivodová 33, P.Langer 35,V.Lachman 35, P.Rozehnal 35, Šandová 36, D.Kotrbová 41

| Komentáře(0)