Zpráva z MČR ve sportovním lezení mládeže na rychlost

20. 10. 2009 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Výsledky SALEWA Open - MČR 2009 ve sportovním lezení mládeže na rychlost

Mezi nejmladšími (kat. D) zvítězili Bělková Kateřina a Kliger Petr, v kat. C získali zlato Vojířová Petra a Šifra Radovan, nejlepšími v kat. B byli Wagnerová Anna a Štěpánek Michal a mezi nejstaršími (kat. A) triumfovali Zbořilová Michaela a Pekárek Stanislav, který si odnesl také speciální cenu za nejlepší dosažený čas – posilovací hrazdu MAKAK.

MČR mládeže 2009 rychlostMČR mládeže 2009 rychlost

Prvních 5 závodníků v každé kategorii si odneslo věcné ceny od SALEWA a HUDY Sport, první tři obdrželi medajle a diplomy a všichni závodníci dostali občerstvení od McDonalds´. Více informací o akci naleznete na www.adrenalinepit.cz

Na závěr patří poděkování všem rozhodčím pod pečlivým dohledem Míry Doseděla, mnohým pořadatelům pod vedením Simony Krutské, stavěči Viktorovi Pařízkovi za pěkné cesty a hlavně sponzorům, kteří věcnými dary nebo finanční částkou pomohli tyto závody uskutečnit.

Jmenovitě:

hlavní partneři:  SALEWAČHS a Hlavní město Praha - poskytovatel finančního daru

partneři: Hudy Sport, Makak, McDonald’s, Adrenaline Pit.

Jindřich Jiras

| Komentáře(0)