Závod MČR v lezení na rychlost - 4.11.2017 -  je zrušen

Závod MČR v lezení na rychlost - 4.11.2017 -  je zrušen
31. 10. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Vzhledem k tomu, že smluvní partner MČR v rychlosti nemá dosud splněny smluvní závazky k ČHS a dle informací, které jsme dostali od zástupce této společnosti, není schopen uspořádat MČR v lezení na rychlost v kategoriích dospělých a J, A, B na standardní cestě a dosud nedodal platné propozice, musel ČHS odstoupit od smlouvy o uspořádání závodu. MČR v lezení na rychlost se proto v termínu 4. 11. 2017 v OC Letňany neuskuteční, jakákoli akce pořádaná v tomto termínu v OC Letňany není závodem ČHS a nijak s ČHS nesouvisí.

O řešení situace ČHS intenzivně jedná a pokusí se zajistit závod MČR v lezení na rychlost v náhradním termínu a na jiném místě společně pro kategorie dospělí, J, A, B, U14, U12, U10. Informace o termínu a místě konání MČR v lezení na rychlost budou po definitivním rozhodnutí okamžitě zveřejněny v přehledu závodů ČR a v článku na webu ČHS. Ač ČHS uvedenou situaci nezpůsobil, za vzniklé komplikace se všem tímto omlouvá.

B. Valentová, sekretariát ČHS