Závod EYS Mnichov 11.-13.9.2009 - doplněno

31. 08. 2009 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Další informace pro účastníky EYS v Mnichově.

Registrace závodníků probíhá v pátek odpoledne v časovém rozmezí 14.-16. hod. jak pro rychlost tak obtížnost! Sejdeme se v pátek nejpozději v 15:30 před halou, nezapomeňte pasy. Pokud chce někdo závodit jen na obtížnost a pošle do pondělí 10.9. na adresu marie2@seznam.cz nebo v Jičíně mi předá kopii pasu, nemusí se páteční registrace zúčastnit. V pátek 16:30 začíná kvalifikační závod na rychlost. Kvalifikace obtížnosti začíná v sobotu ráno kolem osmé hodiny. Hlídejte si informace na webu.

Startovné za (přítomné nebo "domluvené") nominované závodníky zaplatím při registraci já. Pokud "domluvený" závodník nedorazí a včas se neomluví, bude si na dalších závodech platit startovné sám! Po zaplacení startovného již nelze závodníka odhlásit!

Marie Dichtlová

Oficiální deadline tohoto závodu je 3.9.2009. Prosím všechny jun. reprezentanty, kteří chtějí startovat, aby mě kontaktovali nejpozději  do 31.8.2009 na adrese Eva Ondrová
Prosím rozlišujte přihlášky na obtížnost a rychlost. Pozdější změny v registraci nebudou možné.
Náklady dle nom. kriterií mají hrazené Martin Stráník a Adam Ondra.
Startovné bude hrazeno z rozpočtu komise mládeže.

Ubytování bude zařízeno jen nominovaným závodníkům nebo na základě osobní domluvy.
Oficiální kouč: Marie Dichtlová

Eva Ondrová