Závod EYS Kaliningrad 16. - 18.10.2009

15. 09. 2009 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Ve dnech 16. - 18.10.2009 proběhne další závod EYS (rychlost a obtížnost) v Kaliningradu.

Deadline pro přihlášení na obě disciplíny je 28.9.2009.

Protože je pro naše občany pro cestu do Ruska nutné vízum, komise oslovila potenciální účastníky a poslala do Ruska požadavek na zaslání oficiálního pozvání pro tyto závodníky. Zavodníci a jejich doprovod si dále sami zajišťují víza. Víza lze i bez oficiálního pozvání samozřejmě zajistit prostřednictvím cestovních agentur.

Závodníci, pro které bylo předběžně zažádáno o pozvání:

• Martin Stráník (O)
  • Iva Vejmolová (O)
  • Tereza Svobodová (O)
  • Anna Wágnerová - (R+O)
  • Petr Čermák (O)
  • Martin Šifra (R+O)

Informace z propozic:

Závod na obtížnost: Registrace pátek 16.10 v 19hod po ukončení závodu na rychlost.

Závod na rychlost: Probíha uz v patek 16.10 od 10:00.

Komise žádá závodníky a jejich doprovod, aby oficiálně do 28.9. 2009 poslali informace o tom, jak a na který závod pojedou a kdo bude doprovodem nezletilých závodníků na adresu info@horosvaz.cz. Z doprovodu závodníků na rychlost pak bude vybrán kouč pro závod v rychlosti, z doprovodu závodníků jedoucích jen na závod v obtížnosti bude vybrán kouč pro obtížnost.

Marie Dichtlová

| Komentáře(0)