Vyhodnocení mezinárodní sezóny ve sportovním lezení za účasti předsedy NSA

24. 01. 2023 | Rubrika: Sportovní lezení

Dnes proběhlo společné vyhodnocení mezinárodní závodní sezóny 2022 ve sportovním lezení, kterého se účastnili nejen členové Výkonného výboru ČHS a Komise sportovního lezení, ale také předseda NSA Ondřej Šebek.

Vyhodnocení sezóny 2022

V úterý se sešlo vedení ČHS s kompletní sestavou Komise sportovního lezení ČHS, aby společně diskutovali o dílčích problémech, výzvách a možnostech sportovního lezení pro sezónu 2023 i ty následující. Kromě toho bylo na programu také oficiální vyhodnocení mezinárodní závodní sezóny 2022 ve sportovním lezení, na které byl přizván také nový předseda Národní sportovní agentury (NSA) Ondřej Šebek. Máme velkou radost, že pan Šebek pozvání přijal a doufáme, že je to jeden z kroků, který nás postupně dovede ke spravedlivějšímu vnímání lezení na poli profesionálních sportů v ČR.

M. Košatková, ČHS