Facebook Instagram

Český horolezecký svaz

Vstupenky na LOH v Paříži 2024

Vstupenky na LOH v Paříži 2024
19. 01. 2023 | Rubrika: Sportovní lezení

Zbývá zhruba 550 dní do začátku Letních olympijských her v Paříži 2024 a startuje hon na vstupenky! Fanoušci z celého světa se musí přihlásit do slosování, aby měli možnost si lístky koupit. Co to znamená, a jak na to se dozvíte v tomto článku.

LOH Paříž

Za rok a půl odstartují Olympijské hry v Paříži. Tak blízko českým fanouškům se tento sportovní svátek dlouho nekonal. Pro nás - sportovní fanoušky - lezce je to jedinečná příležitost sledovat osobně druhé kolo olympijského souboje o medaile v discilínách sportovního lezení. Věříme a doufáme, že podpora českých lezců, kteří se do Paříže nominují, bude silná a v hledišti bude hlasitě znít známé lezecké "pojeeď". 

Pořadatelé tentokrát zvolili zcela nový model distribuce lístků, které nebudou v prodeji volně dostupné. Zájemci, kteří by se chtěli do Paříže vypravit, se musí během tohoto ledna přihlásit do slosování o možnost si lístky vůbec koupit. 

Do slosování se můžete přihlásit do konce ledna, a to na této stránce - zde se zaregistrujte a dále postupuje dle pokynů. Chcete-li zvýšit svou šanci, pak se navíc zapojte do Paris 2024 Club, jehož vylosovaní členové si budou vybírat vstupenky přednostně.

Více informací naleznete na webu ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO VÝBORU.

 

 Letní olympijské hry v Paříži proběhnou 26. 7. - 11. 8. 2024

 

 


M. Košatková, ČHS