VSCM trénink v Ostravě 16. 5.

18. 05. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

V sobotu 16. 5. proběhl společný trénink VSCM a dalších zájemců z řad reprezentace v tréninkovém centru reprezentace TendonBlok v Ostravě.

Arina a další

Závodníci absolvovali 2 fázový trénink. Jedna část proběhla v duchu simulovaného závodu na boulderech (obtížnosti 6C-8A) od Davida Kozla a Martina Chytila. Druhá část obsahovala trénink silových boulderů na plně nahozené stěně tzv. spraywallu. Kromě reprezentačních trenérek Alexandry Gendové a Ivy Vejmolové byli dále přítomni a ochotni předávat své rady: Adam Ondra a za stavěče Martin Chytil. Celý den panovala skvělá nálada, kdy se závodníci navzájem podporovali ve svých výkonech! Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit již brzy na další společný trénink VSCM 30. 5. v Praze.

97563811 97757079 Eli Adam rozcvička Soustředění Blok 9

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová