V Innsbrucku proběhl závod SP v boulderingu 2016

23. 05. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz
Světový pohár v boulderingu se z Indie vrátil do Evropy, rakouského Innsbrucku, kde 20. - 21. května proběhl další závod. Martin Stráník se dostal do semifinále, ze kterého úspěšně postoupil do finále a umístil se na výborném šestém místě.

V kvalifikaci se Olin Klapal se umístil jako 85. ze 108 startujících, Štěpán Stráník byl 95. Z našich reprezentantek měla velice blízko k postupu z kvalifikace Petra Růžičková, která skončila 29. z 67 startujících. Po ní následovala Dominika Dupalová na 53. místě, Karina Bílková na 59.místě a Daniela Kotrbová na místě 67. Zlaté medaile získali korejský reprezentant Jongwon CHON a Shauna Coxsey z Velké Británie.

Záznam se závodu najdete na webu IFSC zde:

Muži bouldering, výsledky

1. CHON Jongwon KOR
2. NARASAKI  Tomoa JPN
3. McColl Sean CAN

Ženy bouldering, výsledky

1. Coxsey Shauna GBR
2. Garnbret Janja SLO
3. NONAKA Miho JPN

....
Foto: Katka Matějíčková

Další fotografie a videa některých přelezů si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

K. Zelenková, sekretariát