Upozornění: Nominace do reprezentace dospělých-bouldering 2016

06. 05. 2016 | Rubrika: Sportovní lezení

Vzhledem k tomu, že poslední nominační závod dospělých v boulderingu je tuto sobotu 7. 5. a brzy po něm následuje deadline pro přihlášení na závod SP v Innsbrucku (20. - 21. 5. 2016), je nutné, aby nově nominovaní lezci (kteří se nenominovali po závodě v Plzni), kteří se chtějí závodu zúčastnit, dodali všechny náležitosti pro účast v reprezentaci (viz níže a v sekci Reprezentace ČR) v uvedených termínech.

Závazný termín pro dodání podkladů elektronicky je nejpozději ve středu 11. 5. a doručení originálních dokumentů poštou pak nejpozději v pátek 13. 5. do 12:00.

V tomto případě není na odevzdání podkladů 10 dnů od posledního nominačního závodu, jak je uvedeno na webu v sekci Reprezentace ČR. Upozorňujeme, že lhůty pro objednání u sportovního lékaře mohou být delší a je třeba termín zdravotní prohlídky (včetně zátěžového testu EKG) zařizovat s předstihem. Jde o jednu z důležitých povinností pro účast v reprezentaci, a pokud nebude splněna, účast na mezinárodním závodě nebude možná. Všem zájemcům o nominaci do reprezentace a start na závodě doporučujeme tuto povinnost nepodcenit a zajistit si termín a zdravotní prohlídku co nejdříve.
Lékaře lze vyhledat např. na těchto webových stránkách:

Všechny důležité informace k účasti v reprezentaci jsou na našem webu zde:

SP Innsbrucku (AUT) 20. - 21. 5. 2016
Závazné termíny pro přihlášení na závody:
11. 5. 2016 - pro doručení dokumentů elektronicky
13. 5. 2016 – do 12:00 pro doručení originálních dokumentů poštou

V případě dotazů se můžete obrátit na Kateřinu Zelenkovou, email: katerina.zelenkova@horosvaz.cz

Komise soutěžního lezení, Kateřina Zelenková (sekretariát)