Tomáš Binter se dostal do finále výběru Trenérů roku 2018 ČOV

29. 01. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení

Český olympijský výbor vyhlásil 28. ledna Trenéry roku 2018. Nominováno bylo 10 nejlepších trenérů z individuálních sportů a 5 trenérů ze sportů kolektivních. Vítězi se stali Tomáš Bank, který dovedl Ester Ledeckou ke zlaté olympijské medaili a Ronen Ginzburg, pod jehož vedením se kvalifikovala mužská basketbalová reprezentace na mistrovství světa. Izraelec Ronen Ginzburg se zároveň stal prvním trenérem ze zahraničí, který vyhrál tuto prestižní cenu, o jejímž udělení rozhodují členové Unie profesionálních trenérů ČOV.

_TB_3524                _TB_3529               _TB_3540

Pro ČHS je letošní ročník premiérou, protože mezi finálovou desítku v individuálních sportech se v hlasování profesionálních trenérů dostal i Tomáš Binter, šéftrenér české reprezentace ve sportovním lezení. Zařadil se do společnosti elitních trenérů jako Ondřej Rybář (biatlon), Petr Novák (rychlobruslení), Petr Pála (tenis) a dalších.

Zpráva na stránkách ČOV:www.olympic.cz

Jan Bloudek, předseda ČHS

Autor fotografií: Tomáš Binter ml.