Tendon cup Čertova stěna 07 Trutnov

23. 11. 2007 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Tendon cup-„Čertova stěna 07“ Trutnov

Letošní ročník Tendon cupu v Trutnově byl opět (kupodivu) rekordní. A to jak účastí přes stovku závodníků-(asi už opravdu ,ale opravdu přestaneme dávat ceny všem!)-ale i svou rychlostí! Ve čtyři odlezeno, v pět odměněno a v šest uklizeno (a v sedm napojeno pořadatelstvo).

Tendon cup Čertova stěna 07 Trutnov  Tendon cup Čertova stěna 07 Trutnov

Cesty byly tradičně vypečené, technicky záludné, ale i silové. Přesto se skoro v každé alespoň jeden „topík“ urodil - ty děcka jsou asi plněný héliem! Závodníci se nám však už v kvalifikacích krásně postupně rozřadili. Taky se kupodivu žádný chyt nepootočil ani nepraskl. Však se s cestami Máca taky letos pěkně natrápil - ale podařilo se! Dík za cesty patří taky Langřikovi, Honzišovi a Vojtovi Ottovic. Když už jsme u toho děkování - dík spolupořadatelům z HO Excentric, HO SSAR Trutnov a Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje.

Tendon cup Čertova stěna 07 Trutnov  Tendon cup Čertova stěna 07 Trutnov

Velké poděkování patří také sponzorům - dodavatelům cen - firmám Tendon, Salewa, Saltic a Mates Trutnov.

Nyní už se na trutnovské stěně zkušení (staří)lezci baví vymýšlením důvodů proč to ta děcka vylezou a oni ne... a my už se těšíme do Prahy na Václavák a na příští ročník….

Jo a taky se zas nikdo nezabil, natož aby se zranil...

Martin (máca) Macek

| Komentáře(0)