SVĚTOVÝ POHÁR V BOULDERU - ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY PRO ČLENY ČHS

04. 05. 2023 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Největší lezecká událost roku se blíží. Světový pohár v boulderu v Praze odstartuje již za měsíce, a to 2.-4. června 2023! Pro členy ČHS nabízíme vstupenky za zvýhodněnou cenu.

post_vst

Pro členy ČHS jsme připravili zvýhodněné vstupenky, které je možné zakoupit přes náš e-shop. Zvýhodněné vstupenky lze zakoupit do  20. května 2023, případně do vyčerpání kapacity sportoviště.

Nabídka se vztahuje pouze na víkendové vstupenky do sekce "Stání B".

Vybírat můžete z následujících variant:

(Upozornění: berte prosím na vědomí, že na místě bude probíhat vizuální kontrola výšky dítěte)

● Stání B (sobota + neděle) – dospělý: 890,-

● Stání B (sobota + neděle) – dítě 100-140 cm: 490,-

Lze zakoupit více vstupenek najednou!

Na vstupenky do sekce "STÁNÍ A" a "TRIBUNA" se nevztahuje zvýhodněná cena a je možné je zakoupit zde.

wc-planek-1

Po dokončení a uhrazení objednávky obdržíte emailem potvrzení, jehož součástí je také provizorní poukaz. Tento poukaz není platnou vstupenkou a slouží pouze pro případ, že chcete vstupenku například někomu darovat. Platnou vstupenku (e-ticket) obdržíte e-mailem do 24. května 2023.

KOUPIT ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY

Více informací naleznete na boulderworldcup.cz

Pokud máte zájem darovat vstupenky jako dárek před jejich dodáním, tedy před datem 24. května. Můžete využít provizorní poukaz. Tento poukaz není platnou vstupenkou a slouží pouze pro případ, že chcete vstupenku například někomu darovat.

M. Košatková, ČHS