Společný trénink ženského repre družstva

23. 02. 2022 | Rubrika: Sportovní lezení

Další společný trénink, tentokrát za účasti pouze ženské části repre proběhl opět v tréninkovém centru Jungle Sport park Letňany 19. 2. 2022.

Trénink

Rozhodli jsme se na trénink přizvat pana Petra Žídka - mentálního kouče mnoha českých vrcholových sportovců, abychom společně otevřeli problematiku „vnitřního světa" sportovkyň. Máme za to, že děvčatům bude diskuse a individuální řešení složitějších ženských témat ku prospěchu a povede nejen k dosažení optimálního sportovního výkonu, udržení a rozvíjení dobré atmosféry v celém týmu, ale zejména zajistí spokojenost v jejich osobním životě. Workshopu, který byl veden jako seznámení se s prací pana Žídka a skončil jako společné povídání a navázání individuální spolupráce, předcházely dvě hodiny pokusování závodních bouldrů podle programů známých z předchozího týdne. Holky si také vyzkoušely nový nához (další chyty budou doplněny) spraywallu, který je součástí tréninkového centra Jungle sport park. Všem děkujeme!

Saša Gendová, trenérka české reprezentace