SPOLEČNÝ TRÉNINK VSCM 13.-14. 6.

17. 06. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Minulý víkend proběhl dvoudenní společný trénink VSCM, kterého se mohli zúčastnit i další zájemci. Oba tréninkové dny proběhly v TC SmíchOFF v Praze. Závodníci každý den absolvovali různé společné rozcvičení, v sobotu pod vedením Matouše Pokorného, v neděli pro změnu od Patrika Chovana. V obou dnech se závodníci snažili podávat maximální výkony na ať už starších či nově připravených (speciálně postavených pro tuto akci) cestách. S výkony našich závodníků jsme byli velmi spokojeni!

IMG_0646

Za poslední měsíc proběhly 4 společné akce VSCM (16. 5. Ostrava, 30. 5. Praha, 7. 6. Zlín, 13.-14.6. Praha), na této poslední jsme viděli nejvýraznější posun ve vylezenosti, rychlejším rozhodování a motivaci podat co nejlepší výkony! Věříme, že tyto společné akce závodníkům pomohli a budeme jim držet pěsti při nadcházejícím ČP v Jablonci, kde budou bojovat o místa v reprezentaci 2020.

Pro závodníky byla navíc v sobotu večer a neděli zajištěna fyzioterapeutická péče Nikol a Patrikem Chovanovými z Fyziogym Cooper. Závodníci tak mohli využít masáží pro lepší regeneraci před 2. tréninkovým dnem a konzultovat své individuální problémy.

Zajištěné společné ubytování nám nabídlo velkou společenskou místnost, kde jsme si společně zahráli Aktivity, poznali se v jiných světlech a stmelili se zase o trošku více jako skupina.

Během tohoto víkendu závodníci mohli konzultovat své výkony či dotazy s Alexandrou Gendovou, Petrem Klofáčem, Adamem Ondrou, Matoušem Pokorným, Ivou Vejmolovou a Gábinou Vráblíkovou.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělý víkend!

IMG_0693

IMG_0643 IMG_0647 IMG_0649 IMG_0650