SP v boulderu Praha - zvýhodněné vstupné pro členy ČHS

03. 04. 2024 | Rubrika: O ČHS, Sportovní lezení, Oddíly a mládež

Světový pohár v boulderu v Praze i v roce 2024! Po úspěšné premiéře v minulém roce pro vás opět chystáme nezapomenutelný sportovní zážitek v podání těch nejlepších světových lezců. Akce se sice koná až v září, ale VSTUPENKY KUPTE UŽ NYNÍ, ZA ZVÝHODNĚNOU CENU.

SP boulder praha 24

Máme velkou radost, že Světový pohár v boulderu zavítá do Prahy i v roce 2024. Už nyní usilovně pracujeme na tom, abyste si to 20.-22. září na Letenské pláni užili minimálně stejně jako v roce 2023!

Pro členy ČHS jsme připravili nabídku zvýhodněných vstupenek. Sleva 20% platí pro nákup max. 2 vstupenek na člena a lze ji uplatnit do 30. dubna 2024

Jak slevu získat?

● během nákupu stačí v košíku zadat slevový kód JSEMLEZEC2024

● u vstupu na sportoviště bude spolu se vstupenkou kontrolován také členský průkaz ČHS. V případě, že se návštěvník, který využil slevy neprokáže členským průkazem ČHS, nebude vpuštěn na akci (při nákupu 2 vstupenek se povinnost platného členství váže alespoň minimálně na jednu osobu).

KOUPIT VSTUPENKY

Aktuání informace sledujte na oficiálním webu závodu climbingworldcup.cz.

ČHS