Soustředění reprezentace v lezení na obtížnost

03. 02. 2015 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 28. 2. a 1. 3. 2015 se v Praze uskuteční soustředění reprezentace v lezení na obtížnost (stěna Praha-Smíchov http://www.smichoff.cz/).

Místo konání: Tréninkové centrum SmíchOFF
Začátek soustředění: 28. 2. v 10:00
(sraz lezců na stěně)
Kapacita soustředění:  cca 40 závodníků
Vedoucí soustředění:   Marie Dichtlová
Hlavní trenér:              Tomáš Binter

Soustředění je otevřené
1.    pro loňské dospělé reprezentanty v lezení na obtížnost,
2.    pro loňské reprezentanty mládeže v lezení na obtížnost (r. 1996 a mladší),
3.    pro úřadující mistry republiky v kategoriích C, B, A a Junioři, i když nebyli členy reprezentace,
4.    z mladších kategorií pouze pro závodníky loňského Tendon ČPM ročník narození 2001, kteří vloni v Tendon ČPM byli v celkovém umístění do 3. místa.
5.    Ostatní závodníci Tendon ČPM z loňských kategorií C, B, A a Junioři a závodníci v kategorii dospělých se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1. až 4., budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou. Emailem jim budou rovněž sděleny detailní informace o konání soustředění.

Ostatní závodníci splňující podmínky v 5. bodě mohou v případě zájmu kontaktovat Jiřího Slezáka (slezak.jirka@gmail.com). Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 22. 2. 2015.

V rámci soustředění bude možno testovat řadu výrobků firmy Ocún, a to v sobotu 28. 2. odpoledne. Jedná se o následující modely lezeček a oblečení:
·        Ozone - závodní profi lezečka.
·        Ozone Plus – v podstatě model Ozone lehce rozšířený v oblasti prstních kloubů, padne tedy lidem s širší nohou.
·        Ozone Lady – opět model Ozone respektující anatomii ženského chodidla.
·        Diamond - nejostřejší zbraň z dílny Ocún.
·        Pro širší veřejnost ještě modely Strike QC a Strike LU, případně některé další.

Celá kolekce oblečení je letos nová. Na testování budou k dispozici kalhoty:
·        HONK a ZERA (pánské, dámské)  - technické, odolné a pružné "pracovní" kalhoty.
·        MÁNIA a NOYA (pánské, dámské) - technické, vysoce pružné a prodyšné kalhoty - ideální pro lezení.
·        Výše uvedené modely i ve verzi kraťasů.
·        Dále mikiny, trička, péřovky.

Jiří Slezák
člen komise soutěžního lezení