Soustředění reprezentace v lezení na obtížnost - Innsbruck

07. 05. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 6.6. – 9. 6. 2019 se v Innsbrucku uskuteční soustředění reprezentace v lezení na obtížnost .

Místo konání:  Kletterzentrum-Innsbruck http://www.kletterzentrum-innsbruck.at/
Začátek soustředění: 6. 6. v 16:00 (sraz lezců na stěně)

Ukončení soustředění: 9. 6. v 16:00

Kapacita soustředění:  30 závodníků

Vedoucí soustředění: bude doplněno

Organizační zajištění: Alexandra Gendová
Hlavní trenér: Tomáš Binter

Soustředění je otevřené:
1. pro loňské dospělé reprezentanty v lezení na obtížnost
2. pro loňské reprezentanty mládeže v lezení na obtížnost

3. pro závodníky figurující po dvou nominačních závodech 2019 (ČP Smíchov, ČP Ostrava) na prvních 4 místech průběžného pořadí ČP dospělých a ČPM v kategoriích B, A, J, v případě změny po 3. nominačním závodě ve Svitavách, budou další závodníci osloveni.

4. pro členy VSCM

5. ostatní závodníci ČPM z loňských kategorií B, A a Junioři a závodníci v kategorii dospělých se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří v uplynulých dvou sezónách porušili reprezentační smlouvu nebo jim byl udělen kázeňský nebo disciplinární postih a chtějí se soustředění zúčastnit, zašlou oficiální žádost na sekretariát ČHS nejpozději do 15.5. 2019 a Komise soutěžního lezení ji posoudí dle závažnosti provinění, dalšího chování reprezentanta, přístupu k reprezentaci a výkonnosti. Registrace těchto závodníků na soustředění je možná až na základě kladného písemného vyjádření komise zaslaného závodníkovi sekretariátem ČHS.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1 až 4 a netýká se jich bod o porušení reprezentační smlouvy nebo postihu, se mohou registrovat elektronickou formou zde https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KNBn-N1jqUkNvvdm1DBo5b8_HtOWyz4s1oLZvk-ZJ34/edit#gid=0

kde jim budou rovněž sděleny detailní informace o konání soustředění.

Ostatní závodníci splňující podmínky v bodě 5  mohou v případě zájmu nejpozději do 20. 5. 2019 kontaktovat Alexandru Gendovou adrese 2.An5f577.Kk42h7VX~q3Z~dT-Bw nebo tel: 724912608  Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 25. 5. 2019.

Pro účast na soustředění je nutné se registrovat.

Účastníci soustředění mají hrazeny v případě individuální dopravy cestovní náklady ve výši  1 Kč na km, v případě společné cesty 3 a více účastníků jedním autem bude proplacena částka na toto auto 4Kč/km + dálniční poplatky a tunely, společné ubytování do 30 eur/noc a vstupy na stěnu.

A. Gendová