SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST 2019

13. 03. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 13.4. – 14. 4. 2019 se v Praze uskuteční soustředění reprezentace v lezení na obtížnost (stěna Praha-Smíchov www.smichoff.cz )

Místo konání: Tréninkové centrum SmíchOFF
Začátek soustředění: 13. 4. v 10:00 (sraz lezců na stěně)

Kapacita soustředění: cca 50 závodníků
Vedoucí soustředění: bude doplněno

Organizační zajištění: Alexandra Gendová
Hlavní trenér: Tomáš Binter

Soustředění je otevřené:
1. pro loňské dospělé reprezentanty v lezení na obtížnost
2. pro loňské reprezentanty mládeže v lezení na obtížnost

3. pro závodníky, figurující po prvním nominačním závodě 2019 (ČP Smíchov) na prvních pěti místech průběžného pořadí ČP dospělých a ČPM v kategoriích B, A, J

4. pro členy VSCM

5. pro úřadující mistry republiky v kategoriích C, B, A a Junioři, i když nebyli členy reprezentace

6. z mladších kategorií pouze pro závodníky loňského ČPM U14, kteří vloni v ČPM U14 byli v celkovém pořadí do 3. místa.
7. Ostatní závodníci ČPM z loňských kategorií C, B, A a Junioři a závodníci v kategorii dospělých se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří v uplynulých dvou sezónách porušili reprezentační smlouvu nebo jim byl udělen kázeňský nebo disciplinární postih a chtějí se soustředění zúčastnit, zašlou oficiální žádost na sekretariát ČHS nejpozději do 31.3. 2019 a Komise soutěžního lezení ji posoudí dle závažnosti provinění, dalšího chování reprezentanta, přístupu k reprezentaci a výkonnosti. Registrace těchto závodníků na soustředění je možná až na základě kladného písemného vyjádření komise zaslaného závodníkovi sekretariátem ČHS.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1 až 4 a netýká se jich bod o porušení reprezentační smlouvy nebo postihu, se mohou registrovat elektronickou formou zde https://1url.cz/OMRup

kde jim budou rovněž sděleny detailní informace o konání soustředění.

Ostatní závodníci splňující podmínky v bodech 5 až 7 mohou v případě zájmu nejpozději do 5. 4. 2019 kontaktovat Alexandru Gendovou adrese gendovaalexandra@gmail.com.  Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 10. 4. 2019.

Cena:

Závodníci dle bodů 1. - 6. -zdarma

Ostatní závodníci - 200 Kč

Dospělý doprovod - nelezoucí (a pomáhá na soustředění) – zdarma – pouze v případě přihlášení se spolu se závodníky a schválení organizátory soustředění

Dospělý doprovod - lezoucí – platí si standardní vstup na stěnu + společný příspěvek – 100 Kč

Saša Gendová