Soustředění reprezentace v lezení na obtížnost 2017

08. 03. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 22. - 23. dubna 2017 se v Praze uskuteční soustředění reprezentace v lezení na obtížnost (stěna Praha-Smíchov http://www.smichoff.cz/).

Místo konání: Tréninkové centrum SmíchOFF
Začátek soustředění: 22. 4. v 10:00 (sraz lezců na stěně)

Kapacita soustředění: cca 30 závodníků
Vedoucí soustředění: Petra Adamovská
Hlavní trenér:  Tomáš Binter

Soustředění je otevřené:
1. pro loňské dospělé v lezení na obtížnost
2. pro loňské reprezentanty mládeže v lezení na obtížnost (r. 1998 a mladší)
3. pro úřadující mistry republiky v kategoriích C, B, A a Junioři, i když nebyli členy reprezentace

4. z mladších kategorií pouze pro závodníky loňského ČPM U14 ročníku narození 2003, kteří vloni v ČPM U14 byli v celkovém umístění do 3. místa.
5. pro závodníky, kteří jsou po dvou nominačních závodech (ČP a ČPM Ostrava, Brno) do čtvrtého místa (včetně) v průběžném pořadí ČP a ČPM 2017

6. Ostatní závodníci ČPM z loňských kategorií C, B, A a Junioři a závodníci v kategorii dospělých se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří v uplynulých dvou sezónách porušili reprezentační smlouvu nebo jim byl udělen kázeňský nebo disciplinární postih a chtějí se soustředění zúčastnit, zašlou oficiální žádost na sekretariát ČHS nejpozději do 25. 3. 2017 a Komise soutěžního lezení ji posoudí dle závažnosti provinění, dalšího chování reprezentanta, přístupu k reprezentaci a výkonnosti. Registrace těchto závodníků na soustředění je možná až na základě kladného písemného vyjádření komise zaslaného závodníkovi sekretariátem ČHS.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1 až 3 a netýká se jich bod o porušení reprezentační smlouvy nebo postihu, budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou. Emailem jim budou rovněž sděleny detailní informace o konání soustředění.

Ostatní závodníci splňující podmínky v bodech 4 až 6 mohou v případě zájmu nejpozději do 14. 4.2017 kontaktovat Marii Dichtlovou na adrese represoustredeni@gmail.com.  Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 18. 4. 2017.

Cena:

·         Loňská reprezentace v obtížnosti - zdarma

·         Závodníci ČPM - TU14 – do 3. místa v ČPM, ročník 2003 – zdarma

·         Dospělý doprovod - nelezoucí (a pomáhá na soustředění) – zdarma – pouze v případě přihlášení se spolu se závodníky a schválení organizátory soustředění

·         Dospělý doprovod - lezoucí – platí si standardní vstup na stěnu + společný příspěvek – 100 Kč

·         Ostatní závodníci - 200 Kč

Marie Dichtlová