Soustředění reprezentace v boulderingu - 9.-10.5. - BoulderBar Praha

20. 04. 2015 | Rubrika: Sportovní lezení

Ve dnech 9. 5. a 10. 5. 2015 se v Praze uskuteční soustředění reprezentace v boulderingu (Bouder Bar - www.boulder.cz).

• Místo konání: Tréninkové centrum reprezentace Boulder Bar
  • Začátek soustředění: 9. 5. v 10:00 (sraz lezců na stěně)
  • Konec soustředění: 10. 5. kolem 14. hodiny
  • Kapacita soustředění:  max. 30 lezců
  • Vedoucí soustředění a hlavní stavěč: Jan Zbranek (International Chief Route Setter IFSC)

Součástí soustředění bude i seminář pro stavěče s národní licencí, kteří se věnují nebo chtějí věnovat stavění boulderů.

Soustředění bude obsahovat dvě fáze v sobotu a jednu fázi v neděli, boulderové problémy budou v průběhu soustředění obměňovány tak, aby závodníci kromě lezeckých dovedností a pohybových schopností trénovali i čtení a řešení problémů. Celé soustředění povede jediný český stavěč s mezinárodní licencí IFSC Jan Zbranek, který účastníkům přiblíží trendy a postupy při vytváření závodních boulderů na mezinárodní úrovni, rady pro jejich řešení a zpětnou vazbu.

Soustředění je otevřené pro:
1.    loňské a letošní dospělé reprezentanty v boulderingu,
2.    letošní reprezentanty mládeže v boulderingu (kat. B, A, J),
3.    stavěče s národní licencí, kteří se chtějí věnovat stavění boulderů.
4.    Ostatní závodníci se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1 a 2, budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou. Emailem jim budou rovněž sděleny detailní informace o konání soustředění.
Ostatní závodníci splňující podmínky ve 4. bodě mohou v případě zájmu kontaktovat Jiřího Slezáka (slezak.jirka@gmail.com). Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 4. 5. 2015. Případné dotazy směřujte na AhzjeN4sI7PaQkR_VV~LZ.j_~8 (602 459 423).

Tomáš Binter