Soustředění reprezentace v boulderingu 4. 8. 2018 LC SmíchOFF Praha a 11. 8. Mandala Boulderhalle

19. 07. 2018 | Rubrika: Sportovní lezení

Dne 4. 8. 2018 se v Praze uskuteční soustředění seniorské reprezentace v boulderingu (Lezecké centrum SmíchOFF - www.lezeckecentrum.cz)

Místo konání: Tréninkové centrum reprezentace LC SmíchOFF
Začátek soustředění: 4. 8. 2018 v 10:00 (sraz lezců na stěně)
Konec soustředění: 4. 8. 2018 kolem 17. hodiny
Kapacita soustředění: max. 12 lezců
Organizační zajištění: Martin Jech
Hlavní stavěč: Tomasz Oleksy (International Chief Route Setter IFSC)

Pomocní stavěči: Vilém Chejn, Jan Šolc (Hlavní stavěči ČHS)

Soustředění bude obsahovat v sobotu dvě fáze, závodníkům budou po celou dobu k dispozici čeští stavěči Vilém Chejn a Jan Šolc, kteří se podílejí na přípravě boulderů ve spolupráci s vynikajícím polským stavěčem s nejvyšší mezinárodní licencí IFSC Tomaszem Oleksym.

Soustředění je primárně určeno pro reprezentanty v boulderingu v kategorii dospělých (muži, ženy), závodníci mládežnických kategorií startující na MSJ v Moskvě, včetně těch, kteří se zároveň nominovali i v kategorii dospělých, se mohou soustředění zúčastnit pouze na základě žádosti schválené hlavním trenérem reprezentace ČR zaslané mailem na adresu ahzk9W6a9mrBQOQl4lpk2729g do 31. 7. 2018.

V rámci dalšího vzdělávání stavěčů s národní licencí se mohou přípravy boulderů a vlastního soustředění jako vzdělávacího semináře zúčastnit max. tři další stavěči s platnou národní licencí Hlavní stavěč ČHS a Stavěč ČHS. Zájemci se mohou hlásit garantovi národního vzdělávání stavěčů Janu Zbrankovi, žádost o účast je nutné zaslat mailem na adresu q8A9Sb5f0dm%Cc9r98zhTj nejpozději do 26. 7. 2018. V případě příliš velkého počtu zájemců bude rozhodující dosavadní práce uchazeče – zejména počet a úroveň postavených oficiálních závodů ČHS v posledních letech.

Většina boulderů bude po soustředění k dispozici pro trénink do začátku září.

Soustředění pořádá ČHS za podpory tréninkového centra reprezentace LC SmíchOFF, výrobce a dodavatele lezeckých chytů a struktur AIX s. r. o. a partnera seniorské reprezentace společnosti Montura, kterým tímto děkujeme.

Reprezentanti v boulderingu v kategoriích muži a ženy budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou. Uzávěrka registrací je 31. 7. 2018 v 15:00 hodin.

Pro účast na soustředění je nutné se registrovat.

Případné dotazy směřujte na Tomáše Bintera (+ 420 602 459 423).

Závodníkům v kategorii dospělých, kteří byli v roce 2018 zařazeni do reprezentace ČR dospělých v boulderingu, jsou přihlášeni na SP v boulderingu v Mnichově nebo MS v Innsbrucku a dosáhli minimálních předepsaných limitů v motorických testech reprezentace, ČHS uhradí v termínu 11.  8. 2018 výjezd pro jedno auto (4kč/km + dálniční poplatky, tunely apod.) na soustředění v Mandala Boulderhalle Dresden, Kontaktní osobou pro organizaci tohoto výjezdu je Martin Stráník.

Za KSL Tomáš Binter