SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE V BOULDERINGU  31. 3. 2019 – HANGÁR

SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE V BOULDERINGU  31. 3. 2019 – HANGÁR
14. 03. 2019 | Rubrika: Sportovní lezení

Dne 31. 3. 2019 se v Brně na Hangáru  uskuteční soustředění reprezentace v boulderingu (Hangar Brno)

Místo konání: HANGAR BRNO
Začátek soustředění: 31. 3. v 9:00 (sraz lezců na stěně)
Konec soustředění: 31. 3. 2019 kolem 18  hodiny
Kapacita soustředění:  max. 30 lezců

Trenéři: Alexandra Gendová, Tomáš Sycha
Hlavní stavěč: Rustam Gelmanov

Soustředění bude obsahovat dvě fáze v neděli a bude zaměřeno na  trénink speciálních koordinačních dovedností (náběhy, dvojskoky apod.), ale také na zdokonalení schopnosti rychlého a efektivního řešení bouldrových problémů.

Soustředění je otevřené pro:

• letošní dospělé reprezentanty ČR v boulderingu (včetně závodníků, kteří splnili podmínky nominace v nominačních závodech, ale nemají dosud splněny testy), kteří v posledních dvou sezónách neporušili reprezentační smlouvu a nebyl jim udělen kázeňský nebo disciplinární postih
  • letošní mládežnické reprezentanty ČR v boulderingu (kat. B, A, J včetně závodníků, kteří splnili podmínky nominace v nominačních závodech, ale nemají dosud splněny testy), kterým v posledních dvou sezónách nebyl udělen kázeňský nebo disciplinární postih
  • reprezentanty SR, nominované slovenským svazem SHS JAMES
  • stavěče s národní licencí, kteří se chtějí věnovat stavění boulderů
  • ostatní závodníci se mohou soustředění zúčastnit pouze do naplnění maximálního počtu účastníků.

Závodníci, kteří v uplynulých dvou sezónách porušili reprezentační smlouvu nebo jim byl udělen kázeňský nebo disciplinární postih a chtějí se soustředění zúčastnit, zašlou oficiální žádost na sekretariát ČHS nejpozději do 20. 3. 2019 a Komise soutěžního lezení ji posoudí dle závažnosti provinění, dalšího chování reprezentanta, přístupu k reprezentaci a výkonnosti. Registrace těchto závodníků na soustředění je možná až na základě kladného písemného vyjádření komise zaslaného závodníkovi sekretariátem ČHS.

Závodníci, kteří splňují alespoň jednu z podmínek 1 a 2, budou informováni automaticky a vyzváni k registraci elektronickou formou zde ve sdíleném souboru.

Uzávěrka registrací je 25. 3. 2019 v 15:00 hodin.

Ostatní závodníci, kteří se chtějí zúčastnit na základě bodu 4, mohou v případě zájmu kontaktovat Alexandra Gendovou gendovaalexandra@gmail.com. Budou zařazeni na seznam účastníků až do vyčerpání volné kapacity a vyrozuměni do 27. 3. 2019. Případné dotazy směřujte na Alexandra Gendovou (+420 724912608).

Pro účast na soustředění je nutné se registrovat.

Saša Gendová