Soustředění reprezentace a tréninkové akce VSCM pro rok 2022  - První čtvrtletí

Soustředění reprezentace a tréninkové akce VSCM pro rok 2022  - První čtvrtletí
20. 12. 2021 | Rubrika: Sportovní lezení

Vedení reprezentace vypsalo soustředění reprezentace a další tréninkové akce VSCM na první čtvrtletí roku 2022. Seznam akcí:

Soustředění

• 15. 1.: trénink VSCM: bouldering v Jungle Praha
  • 29.-30. 1.: soustředění celé boulderové reprezentace 2021 (mládež + dospělí) v Jungle Praha
  • 12. 2.: soustředění celé boulderové reprezentace 2021 (mládež + dospělí) v Jungle Praha
  • 20. 3.: soustředění dospělé boulderové reprezentace 2022 v Jungle Praha
  • 27. 3.: trénink VSCM: obtížnost na Hudy v Brně
  • 27. 3.: soustředění celé reprezentace v lezení na rychlost 2022 (mládež + dospělí) na Hudy v Brně

Reprezentanti a členové VSCM, kterých se daná akce týká, budou s předstihem informováni e-mailem o bližších podrobnostech akce.

Upozorňujeme, že může dojít v průběhu sezóny k úpravám výše zmíněných akcí z důvodu aktualizací mezinárodního kalendáře závodů ze strany IFSC (ke kterým akce směřují) nebo z důvodu stále panující pandemie s onemocněním Covid-19.

I. Palasová, ČHS – sportovní lezení