ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH – nyní v náhradním termínu 4. - 6. 9. 2020

19. 05. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Komise soutěžního lezení ČHS připravila školení rozhodčích pro získání licence Hlavní rozhodčí ČHS.

Školení je zaměřeno na všechny disciplíny soutěžního lezení a je určeno pro zkušené traťové rozhodčí a rozhodčí Open závodů, kteří mají zájem pracovat jako hlavní rozhodčí v soutěžích ČHS.

Pro zařazení do kurzu pro nové hlavní rozhodčí musí účastník splňovat následující podmínky:

• členství v ČHS
  • dosažení věku minimálně 18 let v roce podání přihlášky do kurzu
  • bezúhonnost – podmínkou pro zařazení do kurzu, udělení a platnost licence je, že uchazeč nebyl pravomocně odsouzen za úmyslný trestný čin a nedopustil se závažného disciplinárního provinění nebo se opakovaně nedopustil činnosti poškozující pověst a dobré jméno ČHS

Kurz se uskuteční jako druhý pokus  (- první termín kurzu, vyhlášený původně v dubnu, byl kvůli situaci s koronavirem zrušen) v náhradním termínu ve dnech 4. – 6. září 2020 v Olomouci. Součástí kurzu bude jak teoretická, tak praktická část, v rámci praktické části se frekventanti budou podílet i na přípravě a realizaci závodu ČP U14.

Registrace přihlášek bude ukončena 20.8.2020.

Uchazeče přihlášené na původní (dubnový) termín prosím o potvrzení zájmu. Nové zájemce prosíme o zaslání přihlášky včetně seznamu závodů, kde uchazeč působil jako traťový rozhodčí a základních údajů o žadateli (jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail, telefon).

Potvrzení zájmu i nové přihlášky zasílejte elektronicky na adresu: 4onxRWf778Fy.Z4WHaBB5cl7g5pJ.

Po uzavření přihlášek budou účastníkům zaslány podrobné informace.

Cena kurzu je 2 500,- Kč, V případě velkého počtu přihlášených vybere účastníky odborná komise na základě jejich předchozí praxe. Po ukončení registrace přihlášek (po 20.8.) vám bude zaslána informace o čísle účtu s variabilním symbolem, kam uhradíte kurzovné.

Upřednostněni budou Ti uchazeči, kteří jsou absolventi kurzu „Rozhodčí pro open závody“.

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová