Seznam nových hlavních rozhodčích pro závody ČP

16. 06. 2011 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Na základě školení rozhodčích, které proběhlo ve dnech 30. 4 - 1. 5. 2011 a testů na něm provedených byl rozšířen seznam hlavních rozhodčích pro závody Českého poháru a Českého poháru mládeže (v disciplínách obtížnost, rychlost a bouldering) takto:

Obtížnost Boulder Rychlost
 Fischerová Zuzana

Binter Tomáš

Doseděl Miroslav

Návrat Lumír

Macek Martin

Kliger Petr

Miřejovský Tomáš

Blažík Vojtěch

Vysvětlivky:
OK - rozhodčí byl proškolen, složil závěrečný test a má takové zkušenosti, že je v tuto chvíli platným hlavním rozhodčím (pro uvedenou disciplínu)
** - rozhodčí byl proškolen a složil závěrečný test, ale z důvodu menších zkušeností v dané disciplíně musí pro získání statutu hlavního rozhodčího absolvovat ještě 2 závody jako rozhodčí "pod dohledem" hlavního rozhodčího)
-- - rozhodčí byl proškolen, ale nesložil závěrečný test - musí opakovat školení a získat větší zkušenosti v dané disciplíně

Je na vlastní iniciativě "Hlavních rozhodčích - čekatelů", aby si domluvili "stáž" s některým z hlavních rozhodčích. Na jednom závodě ČP (ČPM) může hlavní rozhodčí doškolit maximálně dva čekatele.

Platný seznam hlavních rozhodčích je k nahléhnutí zde

Za sportovní komise
Jiří Čermák