AKTUALIZACE - DNES PREMIÉRA na ČT Sport - Rock Point Mistrovství ČR v boulderingu 2014

18. 09. 2014 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE - vysílací časy pořadů z MČR ve Slaném na ČT Sport

I tentokrát jsme ve spolupráci s pořadateli připravili krácený komentovaný záznam z boulderového MČR. Sledujte v premiéře:

DNES 18.9. od 18:10 na ČT Sport

Reprízy už zítra:

pátek (noc ze čtvrtka na pátek) 19.9. od 3:05

pátek 19.9. od 7:10

Další repríza ve čtvrtek 25.9. od 11:25

AKTUALIZACE - Karina Bílková a Martin Stráník jsou mistry ČR v boulderingu

Na sobotním republikovém mistrovství v boulderingu zvítězila mezi ženami Karina Bílková, následovaná Nelly Kudrovou a juniorkou Kateřinou Zachrdlovou. V kategorii mužů se na první příčce umístil Martin Stráník, na druhé Jakub Hlaváček a třetí skončil Jan Chvála.

4 kvalifikační a 4 finálové cesty pro každou kategorii stavěli Honza Zbranek a Vilda Chejn. Celkem se MČR zúčastnilo 29 mužů a 13 žen.

V pátek proběhly lokální závody O pohár královského města Slaný a neděle byla věnovaná lezení nejmladších věkových kategorií.

Podrobnosti si přečtěte v článku jednoho z pořadatelů závodů.

A tady ještě něco navíc.

Radana Plevková, sekretariát

fotografie Jiří V. Jaroch, Radek Moravec

Na Masarykově náměstí ve Slaném proběhne již tuto sobotu Rock Point Mistrovství ČR v boulderingu 2014. Pořadatelé připravili novou lezeckou stěnu o délce 27m a výšce cca 4,5m.

Sobotnímu MČR předchází v pátek od 18 hod předskokanské závody O pohár města Slaný (od 18 hodin) a v neděli si mohou poměřit síly i ti nejmenší (od 8 do 14 hodin dětské závody ve 4 věkových kategoriích). Po celou dobu probíhá doprovodný program, koncerty, městské slavnosti Rožnění uherského býka a další.

Program MČR - sobota 13.9.2014:
- kvalifikace muži i ženy od 8 hod
- finále žen začíná v 15:30

- finále mužů startuje v 18 hod

- vyhlášení vítězů ve 20:30

Z MČR bude opět pořizován krácený komentovaný záznam pro ČT Sport, zároveň budou on-line přenášena finále žen i mužů na www.boulderzavody.cz .