Reprezentace ČR pro rok 2011

20. 06. 2011 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (5)

Mistrovství republiky bylo zároveň letošním posledním nominačním závodem pro nominaci do reprezentačního družstva pro lezení na obtížnost.

Seznam nové letošní reprezentace je na stránkách soutěžního lezení dospělých. Připomínám jen, že závodníci, kteří mají zájem být v reprezentaci, jsou povinni do deseti dnů od posledního nominačního závodu zaslat na Svaz zálohu na licenci (910,- Kč), vyplněnou a podepsanou licenci pro rok 2011, vyplněnou kartu závodníka - (závaznou) přihlášku na jednotlivé závody a podepsanou reprezentační smlouvu.

Seznam závodníků, kteří splnili kritéria nominace a  předběžně projevili zájem o reprezentaci je k nahlédnutí na stránce Licence,  i s uvedením, zda již splnili všechny náležitosti.

Na stránkách ČHS v sekci Soutěže Dospělí je nově stránka "Závody SP 2011", kde je seznam letošních závodů Světového poháru. U závodu je uveden seznam přihlášených reprezentantů. U každého závodu je zároveň uvedeno datum, do kdy je závodník povinen potvrdit nebo zrušit účast na závodě.

Vzhledem k počtu závodů v letošním roce a vyplnění karty závodníka nebudou soutěžní komise před každým závodem zvlášť vybízet závodníky k potvrzení nebo zrušení své účasti na závodech - karta závodníka je závazná a závodník musí včas informovat Svaz o eventuální neúčasti na závodě. Při nedodržení těchto pravidel bude postupováno podle nominačních pravidel!

Za komisi soutěžního lezení dospělých
Marie Dichtlová
14.6.2011