První letošní závody ČP mládeže

29. 04. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

O tomto víkendu (1.-2.5.2010) se v Novém Boru uskuteční první letošní závody Českého poháru mládeže ve sportovním lezení - v sobotu 1.5. bude závod ČPM na obtížnost, v neděli 2.5. závod ČPM na rychlost. V neděli se v Novém Boru zároveň uskuteční i závod ČP (dospělých) v rychlosti.

Propozice k oběma závodům (vlastně třem) jsou na stránkách komise v kalendáři závodů.

Připomínám všem závodníkům, že na závody mládeže je nutná zdravotní prohlídka - pro závody ČPM a Tendon Cup stačí potvrzení o zdravotní způsobilosti vydávané v rámci preventivních prohlídek dětským a dorostovým lékařem. Podobné potvrzení je požadováno např. pro účast na lyžařském výcviku a podobně.

Zdravotní prohlídka je platná rok od data vydání lékařem, závodník je povinen ji předkládat při registraci na prvním závodě. Platnost zdravotní prohlídky se bude evidovat v programu pro zpracování výsledků, ale je povinností závodníka si včas vyřídit prohlídku novou.

Bez platné zdravotní prohlídky nebude závodníkům ČPM povoleno startovat!

Marie Dichtlová

| Komentáře(0)