Příborský pavuk - závody pro děti a mládež

14. 01. 2010 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Příborský pavuk 2009

Příborský pavuk - závody pro děti a mládež

Tak jako obvykle, se i na sklonku loňského roku konal pod záštitou ČHS a HO Příbor již šestý ročník horolezeckého závodu na obtížnost „Příborský pavuk“. Tento regionální závod je určen pro děti a mládež a tak v úterý před Silvestrem předvedli na příborské stěně hodnotné sportovní výkony soutěžící ve věku od čtyř do sedmnácti let z blízkého, ale také vzdáleného okolí, přičemž mnozí soutěžící vážili cestu až z Prahy, Brna, Pustiměře, Žiliny a řady dalších míst.

Během závodu panovala soutěžní, avšak velice přátelská atmosféra, za kterou tímto děkujeme všem zúčastněným. Stejně tak patří vřelé díky všem, kteří přiložili ruku k dílu při organizaci, jakož i sponzorům, díky nimž bylo možné tento závod zrealizovat.

Výsledková listina je k dispozici zde: /res/data/043/005035.xls

Za HO Příbor -  Jiří Babača

Jako malé připomenutí přikládáme pár fotek (foto Rudolf Jarnot):

| Komentáře(0)