Facebook

Český horolezecký svaz

Příborský pavouk 2007

07. 01. 2008 | Rubrika: Soutěžní lezení | Komentáře (0)

V sobotu 29.12.2007 jsme se sešli na poslední soutěži roku. Tentokrát nám počasí kupodivu vyšlo. Nesněžilo, nepršelo, zkrátka byla to pěkná sobota. Možná spíš na hory než do tělocvičny.

Pavouk 07 Pavouk 07 Pavouk 07

Ale to mladým závodníkům nevadilo. Zaregistrovalo se 47 účastníků z deseti oddílů. Což je na naši malou tělocvičnu jen tak tak. V kategorii „A“ se objevil letos nejmladší účastník - Čenda Babačů (2003). Lucka a Barborka se sportovně dohodli, že místo v áčku si to rozdají raději v „B“, aby měli i ostatní závodnice v áčku šanci a tak jsme jim to dovolili. A opravdu holky ukázaly, že to umí. Rozhodlo nakonec až třetí finále. Abychom nechali závodníky co nejvíce lézt tak jsme v kategorii „A“ a „B“ postavili tři kvalifikační cesty. Určitě se to vyplatilo a špunti si dobře zalezli.

Pavouk 07 Pavouk 07 Pavouk 07

Nejvíce závodníků se objevilo v kategorii „C“ chlapců. Dokonce i v letos poprvé vyhlášené kategorii „E“ se objevilo pár závodníků, což nám udělalo radost. A tak se lezlo a lezlo, finálovky se musely přidávat. Ale to bylo dobře aspoň jsme se nenudili. A kdo měl pauzu tak zkoušel naši novou malou bouldrovečku. Jsme rádi, že v tom mumraji se nikdo nezranil. Tedy až na pár modřin a odřenin.

Pavouk 07 Pavouk 07 Pavouk 07

Ruda Jarnot udělal malou výstavu fotografií na téma hory a historie lezení.A protože šlo jen o zábavu tak jsme si i dobře pokecali a pobavili se. Samozřejmě na vyhlášení nechyběly stupně vítězů, medaile, diplomy (pro všechny účastníky) a pár věcných cen. Tak zase za rok.

                                                                       HO Příbor

| Komentáře(0)
Instagram

Instagram Horosvaz