Pozvánka na přednášky k problematice dopingu

Česká unie sportu (ČUS) ve spolupráci s Antidopingovým výborem České republiky (ADV ČR) zve členy svazů na dvě přednášky k problematice boje proti dopingu. S přispěním obou organizací jsou přednášky přístupny zdarma. Přihlašování přes sekretariát ČHS.

Věříme, že přednášky přispějí k lepší informovanosti sportovců a trenérů, aby nedocházelo k nevědomému porušování antidopingových pravidel a zbytečnému ukončování sportovní kariéry především mladých sportovců.

Kde: Aula ČUS, Zátopkova 100/2; Praha 6, 160 17
Kdy: 24.9.2013 a 26.9.2013
Přednášející: Mgr. Michal Polák

Svaz a problematika dopingu

24.9.2013 od 14.30 do 16.30
Určeno funkcionářům svazů především v oblasti administrativy (sekretáři, členové disciplinárních a soutěžních komisí atp.)

Doping ve sportu

26.9.2013 od 16.00 do 18.00
Určeno trenérům, sportovcům a funkcionářům

Tématicky jsou přednášky rozdělené do dvou okruhů podle cílové skupiny. Rozdělení ale neznamená, že se přednášek nemohou společně zúčastnit trenéři, sportovci a funkcionáři.

Kapacita Auly ČUS je omezena, a proto svoji účast nahlaste na radana.plevkova@horosvaz.cz .

Radana Plevková, sekretariát ČHS