Pozvánka na MČR v lezení na obtížnost

25. 10. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

AKTUALIZACE: Pokud se na MČR nedostanete nebo si budete chtít připomenout výkony a atmosféru i zpětně, upozorňujeme na termíny vysílání pořadu z MČR v lezení na obtížnost v České televizi:

Premiéra
ČT sport
čtvrtek 2. 11. 18:50

Opakování
ČT sport
pátek 3. 11. 00:10
pátek 3. 11. 11:05
sobota 4. 11. 12:00

Český horolezecký svaz a Climb4 s.r.o. zvou všechny příznivce soutěžního lezení na Data Trust Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost, které proběhne za účasti kompletní špičky, včetně Adama Ondry, již za dva týdny - 28. - 29. 10. 2017 - v Praze v obchodním centru Metropole Zličín

MČR Zličín 2017 plakát

Mistrovský závod proběhne v kategoriích dospělých, juniorů a mládeže kategorie A. Stěnu postaví firmy Luna rossa, cesty připraví hlavní stavěč Honza Zbranek. Poleze se na chytech a strukturách MOVE HOLDS, AIX a Flathold. Hlavním rozhodčím bude Tomáš Binter, delegátem ČHS Lumír Návrat.

MČR v lezení na obtížnost 2017 - program

Předregistrace a propozice: http://bit.ly/2yUDTSov

(u konkrétního závodu v kalendáři)

Další informace, on-line přenos: www.souteznilezeni.cz

Význam závodu podtrhuje fakt, že jej zaštítil náměstek primátorky hlavního města Prahy Petr Dolínek, akce se osobně zúčastní předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Záznam z akce bude pořizovat Česká televize, těšit se můžete i na profesionální on-line přenos ze semifinále a finále.

Stejně jako vloni, vyroste i letos v nákupním centru Metropole Zličín umělá stěna, tentokrát výrazně vylepšená, s celkovou výškou 13 metrů a převislostí 6 metrů. Novinkou bude i lezení pro veřejnost, kde bude možné si zalézt již od čtvrtka až do soboty na zhruba jedenáctimetrové stěně. K dispozici bude půjčovna vybavení firmy Ocún a zkušení lezečtí instruktoři z lezecké stěny v Ruzyni. Doprovodnou akcí je také sobotní soutěž ZlagBoard Contest.

ZlagBoard contest informace

ZlagBoard contest registrace