Pozvánka na licenční seminář Trenér sportovního lezení C

27. 10. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

UK FTVS, katedra sportů v přírodě pořádá seminář Zlepšete svůj lezecký výkon a naplánujte si trénink (licenční seminář Trenér sportovního lezení C).

Seminář vám pomůže odpovědět na časté dotazy:
 Jak zlepšit svůj výkon v lezení?
 Jak správně poskládat svůj trénink?
 Jaká cvičení jsou pro mě vhodná?
 Co je mým nejslabším článkem a jak ho odstraním?
 Začnu trénovat a po čase se dále nezlepšuji. Jak neztratit motivaci?
 Vrací se mi stále zranění. Jak tomu předejít?

Cílem semináře je seznámit účastníky se základními principy tréninku dětí i dospělých, identifikovat silné a slabé stránky lezeckého výkonu a upozornit na zdravotní aspekty lezení.
Střídají se praktické a teoretické lekce ke všem oblastem lezeckého tréninku. Součástí semináře je individuální diagnostika tělesného složení a výkonnostních ukazatelů. Výuka probíhá na UK FTVS v Praze a vybraných lezeckých stěnách.

Úspěšní absolventi mohou získat po splnění požadavků dle Licenčního řádu ČHS oprávnění Trenér sportovního lezení C.

Seminář vedou:
Mgr. Ladislav Vomáčko, Ph.D., vedoucí reprezentace sportovního lezení v letech 1998-2005 a autor úspěšných publikací o lezení.
Doc. Jiří Baláš, Ph.D. – garant zátěžové diagnostiky pro reprezentaci ve sportovním lezení a alpinismu a člen IRCRA (International Rock Climbing Research Association), autor řady vědeckých publikací k fyziologii sportovního lezení.

Termín: 13. 1. – 14. 1. 2018 + 20. 1. – 21. 1. 2018
Maximální počet účastníků: 12
Počet hodin: 35 hodin

Cena: 4700 Kč, pro členy ČHS sleva 10%

Cena zahrnuje vlastní školení, výukové materiály, vstupné na stěny, zpracované individuální výstupy z diagnostiky, případně poplatek za licenci.

Přihlášky na mail balas@ftvs.cuni.cz. Informace o platbě vám budou poslány obratem. Do přihlášky uveďte, jméno, příjmení, bydliště, datum narození, kontaktní telefon. Pokud potřebujete ubytování, sdělte nám tuto informaci a ubytování pro vás rádi zajistíme.

Jiří Baláš, Slávek Vomáčko