Pozvánka na licenční kurz Trenér sportovního lezení C

03. 01. 2020 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

UK FTVS pořádá kurz

„Zlepšete svůj lezecký výkon a naplánujte si trénink“

- licenční kurz Trenér sportovního lezení C.

logo_UK FTVS_protěž                    logo_UK FTVS_sova

Kurz vám pomůže odpovědět na časté dotazy:
· Jak zlepšit svůj výkon v lezení?
· Jak správně poskládat svůj trénink?
· Jaká cvičení jsou pro mě vhodná?
· Co je mým nejslabším článkem a jak ho odstraním?
· Začnu trénovat a po čase se dále nezlepšuji. Jak neztratit motivaci?
· Vrací se mi stále zranění. Jak tomu předejít?

Cílem kurzu je seznámit účastníky se základními principy tréninku dětí i dospělých, identifikovat silné a slabé stránky lezeckého výkonu a upozornit na zdravotní aspekty lezení.
Střídají se praktické a teoretické lekce ke všem oblastem lezeckého tréninku. Součástí kurzu je individuální diagnostika tělesného složení a výkonnostních ukazatelů. Výuka probíhá na UK FTVS v Praze a vybraných lezeckých stěnách.

Úspěšní absolventi mohou získat po splnění požadavků dle Kvalifikačního řádu pro trenéry ČHS kvalifikaci Trenér sportovního lezení C.

Seminář vedou:
Mgr. Patrik Chovan, pohybový terapeut specializující se na sportovní lezení, garant pohybové terapie a fyzioterapie reprezentace ve sportovním lezení ČR

doc. Jiří Baláš, Ph.D. – garant zátěžové diagnostiky pro reprezentaci ve sportovním lezení a alpinismu, člen IRCRA (International Rock Climbing Research Association), autor řady vědeckých publikací k fyziologii sportovního lezení.

Termín: 22. 2. – 23. 2. 2020 + 29. 2. – 1. 3. 2020
Maximální počet účastníků: 12

Počet hodin: 35 hodin

Přihlášky do naplnění kapacity nejpozději však do 9. 2. 2020

Cena: 4800 Kč

Cena zahrnuje vlastní školení, výukové materiály, vstupné na stěny, zpracované individuální výstupy z diagnostiky, poplatek za licenci.

Přihlášky na e-mail pankova@ftvs.cuni.cz (v kopii balas@ftvs.cuni.cz).

Do přihlášky uveďte, jméno, příjmení, bydliště, datum narození, kontaktní telefon.

Pokud potřebujete ubytování, sdělte nám tuto informaci a ubytování pro vás rádi zajistíme.

Platbu posílejte na účet:  85332011/0100; v. s. 602403,

do popisu platby uveďte své jméno. Platbu fakturou udejte do  přihlášky, abychom vám poskytli podklady.

sekretariát ČHS, Ivana Palasová