Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

Pozvánka na Český pohár v boulderingu v Praze - Letňanech

Pozvánka na Český pohár v boulderingu v Praze - Letňanech
05. 03. 2020 | Rubrika: Soutěžní lezení, RSS - iSport.cz

Přijďte si zazávodit nebo se podívat na nejlepší lezce nejen z ČR!

 

Pokud o víkendu 14. –15. 3. 2020 zavítáte do pražských Letňan, určitě nebudete litovat. V areálu PVA EXPO PRAHA se bude odehrávat 2. kolo ČP v boulderingu, nejvyšší české soutěže v tomto lezecky i divácky atraktivním sportu. Závod je zároveň druhým nominačním do české reprezentace, což jeho nezpochybnitelné charisma ještě více posiluje. Open formát pak doslova otevírá šanci zúčastnit se úplně každému.

 

Jsme součástí veletrhu FOR CARAVAN a najdete nás v hale 7B dle plánku (vstup do areálu vchodem D a dále dle nápisu "bouldering"). Zaparkovat můžete zde.

 

PROGRAM

  •  13.3. - Vše šťastně vypukne vlastně již v pátek třináctého, kdy bude pro první příchozí připravena mobilní lezecká stěna, na které si mohou prověřit své dovednosti či otestovat první boulder-krůčky.
  • 14.3. - Sobota pak přinese plnohodnotný závodní program v kategoriích A (ročníky 2003, 2004), Juniorů (2001, 2002) a dospělých. Lezecké klání bude tradičně gradovat v odpoledních a večerních hodinách finálovými koly – nejen pro fanoušky v karanténě zajišťujeme jejich komentovaný online přenos: ženské a mužské finále.
  • 15.3. Neděle pak patří mládežnické kategorii B a boulderdětem (U10, U12, U14).

 

PROPOZICE ZÁVODU najdete na stránkách ČHS nebo také na stránkách Českého sportovního lezení.

 

Pro všechny zúčastněné jsou připraveny pestré doprovodné aktivity – kromě již zmíněné mobilní lezecké stěny se můžete těšit na parkour arény a slackline, kde si jednotlivé disciplíny můžete sami vyzkoušet, ale také sledovat exhibiční vystoupení mistrů ve svém oboru. Nedílnou součástí

2. kola ČP v boulderingu je i přehlídka karavanů a lodí (For Boat) v rámci veletrhu FOR CARAVAN, hlavního partnera celé série letošního českého poháru.

 

Dalšími hlavními partnery jsou: Auto Podbabská, Ocún, 4camping, Makak

 

Předregistrovaní závodníci mají nárok na 2 (1 závodník + 1 doprovod) volné vstupenky do areálu (a současně na veletrh For Caravan) – tyto vstupenky si po přihlášení na závod můžete vygenerovat zde.

 

Pro ostatní je k dispozici 3000 čestných vstupenek – generujte zde.

 

Těšíme se na Vás!

 

České sportovní lezení – pořadatel

ČHS – organizátor

 

 

Sekretariát ČHS, Ivana Palasová