Pozvánka na Austria Boulder Cup 2009 - Zwettler Master

29. 06. 2009 | Rubrika: Sportovní lezení | Komentáře (0)

Pozvánka od OEAV na Austria Boulder Cup 2009

Horolezci z OEAV vás zvou na závody Zwettler Master, které jsou součástí Austria Boulder Cupu 2009 a konají se 8.8. 2009 v Dolnorakouském Zwettlu. Pozvánku od pořadatelů a další informace si můžete přečíst níže.

B. Valentová

Zwettl 1.jpg

Zwettl 2.jpg

Ahoj kamaradi horolezci, horolezkyne a horolezcata!

Tento rok porada Rakouský alpský klub (OEAV), sekce Waldviertel, otevrenou boelderovou soutez "Zwettler Master" ze serie Austria Boulder Cup, na kterou bychom vas radi pozvali. Soutez se kona v sobotu 8.8.2009 ve Zwettlu- Dolní Rakousko (ca. 30 min z Ceskych Velenic, ca. 1:30hod ze Znojma). Pro viteze jsou pripraveny lakave ceny, vitezna premie obnasi 600Euro. Pro milovniky silnicnich kol nabizi ramcovy program v nedeli 9.8.2009 silnicni maraton ve Zwettlu (mail-adresa je uvedena na letacku v priloze)

Propozice najdete na adrese www.wettklettern.at, popr. dalsi informace na adrese www.zwettler-master.at, ev. Johannes Ettmayer (nemecky, anglicky, popr. i cesky - cesky jen mail), mobile: +43 664 460 66 95, mail: ettyetty@msn.com. V priloze je i kratky letak se zakladnimi informacemi.

Takze namasirujte svaly a prijedte,
tesime se na vasi navstevu a ucast

s pozdravem

Johannes Ettmayer