Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Skály

Vzdělávání

Mládež

O národní boulderingové reprezentaci se rozhodne v Žilině

O národní boulderingové reprezentaci se rozhodne v Žilině
12. 03. 2019 | Rubrika: Soutěžní lezení

Tentokrát netradičně v Žilině se bude bojovat o poslední nominační body do reprezentace České republiky. Rock Point Český pohár v boulderingu 2019 se z Jeseníku přesouvá do Žiliny. Druhé kolo seriálu organizovaného Českým horolezeckým svazem je zároveň posledním nominačním závodem dospělých a mládeže do reprezentace České republiky.

 

Generální partner Českého poháru v boulderingu 2019

 

O víkendu 16. – 17. března se do Žiliny sjedou nejlepší čeští a slovenští lezci boulderingu, kteří poměří své schopnosti v rámci Slovenského poháru a Rock Point Českého poháru v boulderingu dospělých, mládeže a dětí. Soutěžní trasy připraví zkušení stavěči pod vedením Dávida Závadského (SK).  Sobotní program nabídne závod mládeže v kategoriích A, J a B (mimo českých závodníků) a kvalifikaci mužů a žen (stylem flash). Odpoledne pak bude gradovat v 16:30 hodin dámským finále a o dvě hodiny později začne vrchol mužské soutěže (stylem on sight). Nedělní část pak bude patřit české kategorii B a dětem – závod U10, U12 a U14 (stylem flash). Detailní program najdete v propozicích.

 

boulder  boulder  boulder  boulder 

 

Diváci se mohou těšit na atraktivní bouldery, špičkové souboje nejlepších českých a slovenských lezců a kvalitní zázemí v příjemném prostředí nového moderního sportovního centra LA SKALA.

 

LA SKALA Žilina

 

Kateřina Zelenková, sekretariát ČHS