Nominační závod v lezení na rychlost

06. 03. 2017 | Rubrika: Sportovní lezení, RSS - iSport.cz

Dne 4. 3. 2017 se v Brně na stěně Duro Singing Rock uskutečnil Nominační závod v lezení na rychlost. Závodu se zúčastnilo 35 závodníků a to jak z České republiky tak i zahraničí.

účastníci

Jako doprovodný program závodu vystoupila skupina AcroYoga JAMy Brno pod vedením E. Sejkorové.
Pro kategorie U14 a mladší byla postavena nestandardní cesta, na které ti nejlepší závodníci dosahovali na časy pod 10 sekund.

radost vítězekŘada závodníku si na tomto závodě vylepšila osobní rekordy. Hana Křížová má nový rekord 11,79s, Sára Urbanová 11,56s a Petr Burian si v závodě vylepšil svůj osobní rekord hned třikrát, nové osobní maximum má hodnotu 6,51s.

radost vítězů
Poděkování patří především organizačnímu týmu, který se na tomto závodě podílel.

Celkové výsledky závodu

Foto ze závodu dodal R. Hromada.

Petr Burian